reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć.
Dzisiaj przeżyłam chwilę grozy poleciało ze mnie trochę żywej krwi. Dwa dni temu mialam26 dpt i serduszko a dzisiaj na usg w szpitalu lekarz stwierdził, że jest pęcherzyk i nawet coś tam pika i nie widzi skąd ta krew. Mam się oszczędzać i jak coś to przyjechać. Strasznie się martwię mam nadzieję, że będzie oki.

Asiex gratulacje
 
Cześć.
Dzisiaj przeżyłam chwilę grozy poleciało ze mnie trochę żywej krwi. Dwa dni temu mialam26 dpt i serduszko a dzisiaj na usg w szpitalu lekarz stwierdził, że jest pęcherzyk i nawet coś tam pika i nie widzi skąd ta krew. Mam się oszczędzać i jak coś to przyjechać. Strasznie się martwię mam nadzieję, że będzie oki.

Asiex gratulacje

Trzymam kciyki gratulacje serduszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć.
Dzisiaj przeżyłam chwilę grozy poleciało ze mnie trochę żywej krwi. Dwa dni temu mialam26 dpt i serduszko a dzisiaj na usg w szpitalu lekarz stwierdził, że jest pęcherzyk i nawet coś tam pika i nie widzi skąd ta krew. Mam się oszczędzać i jak coś to przyjechać. Strasznie się martwię mam nadzieję, że będzie oki.

Asiex gratulacje
Dzięki Lizka.
Trzymam kciuki żeby już Ci się nic takiego nie przytrafiło.
 
reklama
Do góry