reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No jasne!!!! :)
Bedzie dobrze Ziółko! Rozluźnij sie, moze polez troche, poczytaj książkę. Zajmij czymś głowę na te kilka dni. Ja próbuje, pieke ciasta. Mam wolne i wymyślam kulinarne cuda w domu :):):)
 
reklama
Dziewczyny czy po encortonie estrofenie luteinie moze nie byc okresu? teoretycznie powinnam go dostac wczoraj . Czy po odstawieniu tych lekow pojawi sie ?
 
Hej dziewczyny ja dziś mam 6dpt. Bardzo boli mnie krzyż i trochę w dole brzucha, dokładnie jak przed @. Boje sie ze już po ptokach... Za wcześnie na test, ale na miesiączkę tez za wcześnie... Wariuje już...
Ja dzisiaj 5 dpt. Nic nie czuję ale to pewnie dlatego że biorę nospe i magnez. Zastanawia mnie tylko podwyższona temperatura do 37,2. Przecież to nie owulacji![emoji14]haha

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mam nadzieje ze jutro juz będę mogła chodzić normalnie, a teraz czekam do poniedziałku,bo mam wizytę i okaże sie jaka jakość tych naszych komórek i czy udało sie cos wychodować [emoji6] jaskolcia Ty moze dzwoniła do embriologa? Czy sami dali Ci znac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pixie Dixie gratuluję!!!!! Piękny wynik.
Ja umówiłam się z lekarzem na maila i następnego dnia przekazał mi informacje ile komórek było dojrzałych, ile zamrożono oraz ile mamy zygot. Nie mieliśmy telefonu od embriologa.
 
Witam...w sumie to nie wiem co napisac .... Widzialam dzis mojego kochanego kropka....tylko ze problem jest z tetnem.slabo bije... Dostalam clexane zamiast fragmin. I dodatkowa acard ...i za tydz wizyta..czy jest szansa ze bedzie dobrze....? Czy ktoras z Was tak miala?

Zwariuje do tego czasu :(
 
Pixie Dixie gratuluję!!!!! Piękny wynik.
Ja umówiłam się z lekarzem na maila i następnego dnia przekazał mi informacje ile komórek było dojrzałych, ile zamrożono oraz ile mamy zygot. Nie mieliśmy telefonu od embriologa.

Nam zostaje czekanie do poniedziałku,a szkoda bo jak mi powie jakieś złe wieści to będę płakać [emoji53] w gabinecie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry