reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jakbym miała czekać jeszcze z tydzień na wizytę [emoji173] to chyba bym ześwirowała.. nie mogę się skupić na niczym...
Info od Agamiz dobiła mnie totalnie...a
jeszcze dziś wjechałam bratu w samochód...firmowy normalnie zasnąć i obudzić się za 39h..., najlepiej pod gabinetem


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Opowiem wam dowcip. Kilka lat temu na wakacjach miałam badania kontrolne po czerńiaku. Okazało się że jest git, miną okres karencji, mogłam myślec o ciąży. Zawsze wszystko miałam mega regularnie, więc nawet nie brałam pod uwagę niepowodzeń. No nie ważne bo odbiegłem od tematu. Zdecydowaliśmy się na starania we wrześniu. Kilka dni później chodziłam wściekła na siebie i trochę na męża że przyszło nam do głowy staranie we wrześniu a nie od razu po zielonym świetle na początku lata. Powód - bo końcówka wypadała by na środek lata, a nawet jeśli zajdę dopiero w październiku albo listopadzie to w upały była bym w dość zaawansowanej ciąży - nienawidzę upałów ;) Zła byłam strasznie ale nie chciałam przkładać starań o kolejnych kilka miesięcy. Kiedyś to człowiek miał problemy, co nie? ;) ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Razem będziemy poszukiwać pęcherzyków antralnych :)miałaś juz kiedyś monitoring co miesiąc - duże są różnice w antralnych co cykl. ?
Ja zanim zacznę monitoring zrobię kilka badań ....
Jakiś daje mi to spokój ( chodź lekarz mówi ze mi są one niepotrzebne. ..... )
Zanim zaczniesz brać może zrób badania. ?

Myślę, że śmiało mogę brać, zwłaszcza że mam symptomy menopauzalne (chociażby to nieszczęsne libido, poza tym mój okres ostatnio to 2 dni + 1 dzień plamienia) więc pewnie jest niedobór. Myślę, że dzienna zalecana dawka nie zaszkodzi- porozmawiam jeszcze w piątek z moją panią doktor.
Jeśli chodzi o pęcherzyki antralne w poszczególnych cyklach, to u mnie tendencja raczej spadkowa (ale moje amh w ostatnich miesiącach leciało na łeb na szyję) . U mnie wyglądało to tak, jeśli dobrze pamiętam- 9(marzec), 8,7,6,6,5,4,5(październik). Wcześniej miałam monitoringi przez rok, ale niestety mój gin miał słaby sprzęt usg i nie był nigdy w stanie precyzyjnie określić ilości. Dodam jeszcze tylko, że we wrześniu moje FSH wynosiło ok. 19, a w październiku 10,34. Będę czekać z kolejną stymulacją nie dłużej niż 5 miesięcy, bo mogę ostatni raz skorzystać z refundacji leków(bazując na październikowym badaniu fsh). Rozważam też stymulację tylko letrozolem, bo moja reakcja na końskie dawki gonadotropin jest porównywalna z reakcją na femarę czy aromek, które po pierwsze są dużo tańsze, po drugie nie obciążają tak organizmu.
Trzeba walczyć dalej, póki da się wykrzesać jakieś jajca. Trzymam za Ciebie kciuki Ewcia :)
 
Opowiem wam dowcip. Kilka lat temu na wakacjach miałam badania kontrolne po czerńiaku. Okazało się że jest git, miną okres karencji, mogłam myślec o ciąży. Zawsze wszystko miałam mega regularnie, więc nawet nie brałam pod uwagę niepowodzeń. No nie ważne bo odbiegłem od tematu. Zdecydowaliśmy się na starania we wrześniu. Kilka dni później chodziłam wściekła na siebie i trochę na męża że przyszło nam do głowy staranie we wrześniu a nie od razu po zielonym świetle na początku lata. Powód - bo końcówka wypadała by na środek lata, a nawet jeśli zajdę dopiero w październiku albo listopadzie to w upały była bym w dość zaawansowanej ciąży - nienawidzę upałów ;) Zła byłam strasznie ale nie chciałam przkładać starań o kolejnych kilka miesięcy. Kiedyś to człowiek miał problemy, co nie? ;) ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba każda z nas miała takie problemy [emoji6]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa tulę.... Zajmij się czymś. Ja uszyłam tą spódniczkę i dobrze mi to zrobiło.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzę do pracy..ale im bliżej wizyty tym bardziej świr mi doskwiera...[emoji6] wrócę to będę robiła lampiony, aż do zaśnięcia

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba każda z nas miała takie problemy [emoji6]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale to się wydaje tak dawno... W jakimś innym życiu. Czary mary ;) [emoji92][emoji94]

A teraz to marzę o ciąży nawet jak bym musiała parę miesięcy leżeć z zaszytą szyjką (mam ja przyciętą więc całkiem możliwe) o temperaturze nie wspominając...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry