reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję :*
Wszystko jest w najlepszym porządku, Mrówka ma już 20 mm i lekarka jest bardzo zadowolona, dzidzia odpowiada wiekiem dokładnie 8+4. Powiedziała, że ryzyko poronienia wynosi teraz poniżej 5% i wreszcie, wreszcie!, "pozwoliła" nam się cieszyć :)
Zobacz załącznik 783275

To nie żadna mrówka, jeśli już to mrówcza królowa. Albo królewicz ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
Ja dla swojego spokoju zrobiłabym jeszcze trzecią betę. Przy poprzednim podejściu w 7dpt blastki beta 34 9 dpt beta 54 niestety 11 dpt beta 24 ciąża biochemiczna. Oczywiście trzymam kciuki żeby u was byl kolejny przyrost ale zanim minie kilka tyg do usg ja na pewno zrobiłabym jeszcze jedną betę
 
dzięki Milagors. ok, przepraszam, już teraz wiem, ehhh, więc zbieramy na in vitro z pgs-ngs, chociaż nie ukrywam, że przeszło mi przez myśl - dr Mrugacz i Warszawa, zastanowimy się.

Ja będę miała PGS robione. Ze względu na to, że przy ciąży naturalnej, która zresztą cudem się udała była trisomia niestety. I ciąże przerwałam w 15tc :(

Teraz moje pierwsze podejście, dziś pobrano mi komórki. W poniedziałek się dowiem ile dotrwało do blastocysty. I fakt, strasznie drogie te badania, za wszystko 2000 lekką ręką. Ale przynajmniej jak robi się PGS to jest to wskazanie medyczne do zapłodnienia wszystkich komórek, nie tylko 6. A to bardzo zwiększa szansę na powodzenie.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry