reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, muszę Wam o czymś opowiedzieć. Niektóre z Was może mnie wyśmieją, inne zrozumieją. Zmartwił mnie ten spadek tempa wzrostu przy poprzednim wyniku (jak już mówiłam mam za sobą w sumie 6 porażek, w tym 3 z naturaslów). Wczoraj w drodze do pracy bardzo mocno się modliłam, prosiłam Boga o to dzieciątko i nagle poczułam spokój.
W domu mam taki krzyż, który mój tata znalazł kilka lat temu na śmietniku i zabrał, bo nie mógł patrzeć na taką sytuację. Wzięłam go do siebie i przed tym właśnie krzyżem modliłam się równo 3 lata temu (dokładnie 17.11.2013) kiedy robiłam test po pierwszym in vitro. Test był pozytywny, a moje szczęście właśnie mnie teraz zagaduje :) I wczoraj wieczorem w domu patrząc na ten właśnie krzyż powiedziałam "Boże, nie zabieraj mi tego maluszka". Możecie mi nie wierzyć, możecie uznać za głupią, ale gdzieś w głębi serca wyraźnie usłyszałam ciepły, dobry głos "nie zabiorę ci go". Dlatego napisałam Wam wieczorem, że rozum swoje, a serce wierzy, że będzie dobrze.
Powiem tak - leki lekami, metody metodami, ale Bóg i modlitwa to droga do cudu.
 
reklama
Jedna była blastusia a druga Morula. A czemu za mała jeżeli rośnie beta w odpowiednim tempie to coś może być nie tak?
Oglądałam dziś program o in vitro,Pani dr mówiła w nim do swoich pacjentów, że dopiero przy becie powyżej 100 plus prawidłowy przyrost,można być spokojnym.
Na spokojnie sobie powtórzcie może betę za jakieś 2-3 dni,a potem czekajcie na usg i serduszko :)
Najważniejsze, że się ruszyło i są prawidłowe przyrosty :)
Ze swojego doświadczenia Ci powiem,że ja miałam pierwsza betę 138,po 2 dniach 350,po 6- 3300 i dopiero się uspokoiłam :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny,
Chciałabym kupić sobie DHEA, , wydaje mi się, że to może pomóc moim słabym jajkom, a przy okazji może też podniesie mi trochę libido, bo mam wrażenie że jest poniżej zera. Polecicie mi jakiś konkretny produkt?
Podjęliśmy z mężem decyzję, że dopóki jest nadzieja na potomstwo z własnych jaj, dopóty będziemy próbować. Odczekam te kilka miesięcy, oczywiście każdego miesiąca przed owulką będę mieć monitoringi. Gdy liczba pęcherzyków antralnych będzie satysfakcjonująca (mnie wystarczy 6 sztuk), przystąpimy do kolejnej próby. Pociesza mnie to, że mimo mojego masakrycznego amh-0,4 :( udało się uzyskać 3 komórki i wszystkie były dobre. Mam tylko nadzieję, że moje amh nie spadnie w najbliższym czasie i będziemy mieli szansę choć raz jeszcze zawalczyć.
Razem będziemy poszukiwać pęcherzyków antralnych :)miałaś juz kiedyś monitoring co miesiąc - duże są różnice w antralnych co cykl. ?
Ja zanim zacznę monitoring zrobię kilka badań ....
Jakiś daje mi to spokój ( chodź lekarz mówi ze mi są one niepotrzebne. ..... )
Zanim zaczniesz brać może zrób badania. ?
 
Do góry