reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

aa78 Nic się nie stresuj drogą :) Ja od razu po transferze z Bociana w Białymstoku wracałam do domu dokładnie 535 km, nie brałam żadnych dodatkowych leków tylko duphaston, lutinus i clexane. I się udało :) Także trzymam mocno kciuki! Dr Mrugacz wie co robi :)
Dzieki za slowa otuchy :) a skad jestes?
 
reklama
Jest! [emoji176][emoji176][emoji176]
Szczęście ma 12 mm, wszystko prawidłowo się rozwija.
Dziękuję Wam za kciuki i życzenia. Mam nadzieję, że każda z Was przeżyje tę cudowną chwilę.
[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje:) swietny dzwiek i widok prawda? Ja jeszcze do poniedzialku na wizytę- co prawda serduszko byli poprzednio ale jakos tak co wizyta to troche stresu...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za slowa otuchy :) a skad jestes?
aa78 Nic się nie stresuj drogą :) Ja od razu po transferze z Bociana w Białymstoku wracałam do domu dokładnie 535 km, nie brałam żadnych dodatkowych leków tylko duphaston, lutinus i clexane. I się udało :) Także trzymam mocno kciuki! Dr Mrugacz wie co robi :)
a relanium???
 
Gratulacje:) swietny dzwiek i widok prawda? Ja jeszcze do poniedzialku na wizytę- co prawda serduszko byli poprzednio ale jakos tak co wizyta to troche stresu...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję! Cudowny widok, oczywiście. Jeszcze nie słyszałam, bo to dopiero przy USG przez brzuch.
Cieszyłam się chyba jeszcze bardziej niż przy córeczce, bo wtedy niczego się nie bałam :)
Trzymaj się! Na pewno wszystko jest dobrze! :*
 
Ja miałam 31.10 i zastanawiałam się czy się nie widziałyśmy w Bocianie ale Ty jednak dużo wcześniej . Super ze Ci się udało a mogę jeszcze podpytać jakie miałaś zarodki i czy podali Ci dwa czy jeden ?U mnie dr. Mrugacza odrazu sugerował żebym wzięła dwa.
Ja miałam podany jeden trzydniowy zarodek 8A bo tylko jedno jajeczko nadawało sie do zaplodnienia :) Miałam nacinana otoczkę żeby ułatwic mu zagnieżdżenie ;) 11 dpt robilam sikańca i juz byly dwie kreski :)
 
reklama
Ja miałam podany jeden trzydniowy zarodek 8A bo tylko jedno jajeczko nadawało sie do zaplodnienia :) Miałam nacinana otoczkę żeby ułatwic mu zagnieżdżenie ;) 11 dpt robilam sikańca i juz byly dwie kreski :)
Ja miałam 8A i 8B tez nacinane i tez w 3 dobie ale wczoraj też zrobiłam sikańca i nie wyszedł jutro idę na betę bo już psychika mi wysiada od tego czekania. A miałaś jakieś objawy ?
 
Do góry