reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja przy pierwszym transferze miałam medrol. Teraz przy kriotransferze lekarz powiedział, że go nie dostanę, bo miałam histeroskopię z pobraniem wycinka w poprzednim cyklu i albo jedno albo drugie.
Teraz Was czytam i nabieram wątpliwości czy aby na pewno jest dobrze, że nie mam ani medrolu ani encortonu.
 
aa78 Nic się nie stresuj drogą :) Ja od razu po transferze z Bociana w Białymstoku wracałam do domu dokładnie 535 km, nie brałam żadnych dodatkowych leków tylko duphaston, lutinus i clexane. I się udało :) Także trzymam mocno kciuki! Dr Mrugacz wie co robi :)
 
Jest! [emoji176][emoji176][emoji176]
Szczęście ma 12 mm, wszystko prawidłowo się rozwija.
Dziękuję Wam za kciuki i życzenia. Mam nadzieję, że każda z Was przeżyje tę cudowną chwilę.
[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratuluję :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1478884567-1d1mld.jpeg


Odstąpię, 450 ml, rozmieszany.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry