reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To akurat z szukaniem lepszego cyklu jestem za bo lepiej zacząć jak jest 5 antralnych niż 2 .... a to może być miesiąc różnicy. ..
Bardziej mi chodzi o protokół i leki . Czuje ze potrzebuje coś specjalnego. ...
A ona mówi że przy endometriozie i obniżonej rezerwie to najlepszy jest krótki z antagonista.
Zmiana jest taka ze miałam gonal 300 + menopur 75 .
A ona chce menopur 300 i tyle :errr:
No potem orangutan wiadomo
No tak tez prawda tylko zeby to szukanie nie zajelo zbyt duzo czasu.
A jakie ty bys chciala specjalne leki ??
 
reklama
Gratulacje:) ja tez jestem po pierwszym podejsciu za 2 tyg mam wixyte serduszkowa i szczerze nie wiem ktore czekanie gorsze:) ale tak samo jak Ty jeszcze do mnie to nie dochodzi. Pracujesz czy jestes juz. A l4? Bo ja narazie nic nie zmieniam tylko troche sie oszczedzam. Pozdrawiam

Oj tak musimy być bardzo cierpliwe :) Jestem na L4 od dnia punkcji, nie chciałam ryzykować. Ja pracuje w handlu i raczej ciężko jest się oszczędzać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ☺
 
Ja dzisiaj 9 dzień zarodka jednego dwudniowego i też test ujemny tak więc jesteśmy w tym razem...ale ja będę testować codziennie aż do bety...A co mi tam.To i tak moje ostatnie podejście więc co ma być to będzie... ;/

To codzienne testowanie raczej może ci zaszkodzić nic pomóc. Chodzi mi o twoje samopoczucie [emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roznie bywa :-). U mnie bole wiazadel przy rosnieciu byly/sa na tyle konkretne ze potrafilam z kanapy spasc lub budzic sie w nocy. I chodzilam zgieta w pol :-). Na szczescie od 17 tyg jest troche lepiej.

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Wow. No to nieźle. Dlatego ma pewno przed transfer zadbam o to, zeby wszystkie wiezadelka rozluźnić. Ja to mam dobrze, pojde do ojca, on sie tym zajmuje ;). Wiecie, kiedys mialam bolesnr okresy, z miesiaca na miesiac bardziej bolalo. poszlam do ojca cos tam pouciskał przy miednicy, bolalo jaki okres a pot puscilo. To bylo dwa lata temu albo trzy. od tego momentu nie bolal mnie ani jeden okres...no moze lekkie ćmienie przez godzinke. A kiedys to przynajmniej dzień zwijalam sie z bòlu...
 
Wow. No to nieźle. Dlatego ma pewno przed transfer zadbam o to, zeby wszystkie wiezadelka rozluźnić. Ja to mam dobrze, pojde do ojca, on sie tym zajmuje ;). Wiecie, kiedys mialam bolesnr okresy, z miesiaca na miesiac bardziej bolalo. poszlam do ojca cos tam pouciskał przy miednicy, bolalo jaki okres a pot puscilo. To bylo dwa lata temu albo trzy. od tego momentu nie bolal mnie ani jeden okres...no moze lekkie ćmienie przez godzinke. A kiedys to przynajmniej dzień zwijalam sie z bòlu...

jakby mi tam ktoś jeszcze miał coś uciskać to chyba bym pogryzła :-)
 
reklama
Do góry