reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie w 8dpt jednego dwudniowego zarodka test sikany nadal negatywny ;(

Kaczorku... ja nie będę ci pisać że musisz mocno uwierzyć. Sama tak nie umiem. Ale wiem, że mam szansę wiec mam nadzieję. A testy sikanie to sama dobrze wiesz że są rożne różniaste. Mojej koleżance pokazały się 2 kreski dopiero w okolicy 6tc. Jak normalnie serduszko da się zobaczyć. Byłam na wątku załamanych mam co Piły alkohol we wczesnej ciąży. Bo były przekonane ze nie są. Testy wychodziły negatywne, ze świadomością że znów się nie udało wyjechały na wakacje typu plaża i drinki z parasolkami żeby się odstresować. Kilka takich dziewczyn było (okresy nieregularne wiec brak miesiączki na czas to u nich norma). Trzymam kciuki, żeby beta okazała się dla ciebie szczesliwa


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz z kropeczka w domku. :)
Jenda podali, trzy poszly do mrozenia, dostane pismo do domu czy udalo je sie zamrozic. No i mam pytanie: czy oni nie mroza ich od razu? Po co czekaja i do kiedy? Mam dostac pismo w ciagu dwoch tygodni.
No i tez nie wiem jakiej klasy dostalam zarodek, myslalam ze dostane jakies pismo po zaplodnieniu tak jak przy oddaniu komorek a tu doopa.

Teraz dużo odpoczywaj i się oszczędzaj ! [emoji4] U mnie przed samym transferem embriolog powiedział mi jakie są i zarodki i zapytał ile dajemy. Z tego co wiem zarodki trzymają do 5 doby, sprawdzają w ten sposób czy dobrze się rozwijają i potem mrożą. Możesz zadzwonić do laboratorium to ci powiedzą jaki masz podany zarodek. Życzę powodzenia i myśl pozytywnie !! [emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za bety na wysokości, owocne wizyty, udany transfer i za same dobre wiadomości.
Łączymy się w żalu z AniąCh, która przeżywa niewyobrażalną tragedię... Wysyłamy moc ciepła i samych pozytywnych myśli.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:Agamiz - betowanie 1
10:margaretka35 - transfer
10:Koniczyna82 - wizyta w czasie stymulacji
10:mokate66 - betowanie 2
10:karol_ka - betowanie

11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice [emoji173][emoji173]
11:mawila - usg przed transferem
14:ema51- wizyta w klinice
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe[emoji173][emoji173]
14:emeczka79 - betowanie
15:malutkikaczorek- betowanie
15: sunrisea - transfer
15: jaskolcia - kontrola progesteronu
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
16:scarlett86 - wizyta po próbie + nowy plan działania
17:Olusja1987 - termin cc witamy na świecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe [emoji173][emoji173]
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: plastelinka88 - usg serduszkowe [emoji173][emoji173]
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
29: yuffie - wizyta w klinice rozpoczynająca stymulację

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
7:ema51 - badania prenatalne
16:margaretka35 - usg serduszkowe[emoji173][emoji173]
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)
;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Kreatola dopisz mnie proszę na 12.11 na betę 2. Dziękuje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W ogóle mój lekarz przyznał się, ze uważa Tsh w okolicy 3 w normie przy procedurze im vitro. Owszem mogę sobie dawkę zwiększać (nie on mi zlecił zbijanie tsh, nie wiem czy zlecił by mi to w ogóle) ale mam się nim niby nie przejmować bo jest za małe żeby mieć znaczenie. Według niego. :(
Mam około 6-7 jajek na każdym jajniku. Dalej biorę Purogen 150 i doszedł do tego orangutan, kontrola w poniedziałek 14 listopada.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry