reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja do rodziny się już przyzwyczaiłam - na początku co Wigilię słyszałam życzenia dotyczące naszego szybkiego powiększenia się rodziny. Teraz te życzenia ustały, bo chyba wiedzą, że się leczymy.
Mnie ranią jeszcze teksty, które słyszę w pracy - "nie masz dzieci to nie wiesz co to prawdziwe zmęczenie", "chciałabym mieć tyle wolnego czasu co ty", "czym ty się możesz martwić?". No po prostu wychodzi, że ludzie bez dzieci mają super życie bez trosk i problemów.
 
My juz z kropeczka w domku. :)
Jenda podali, trzy poszly do mrozenia, dostane pismo do domu czy udalo je sie zamrozic. No i mam pytanie: czy oni nie mroza ich od razu? Po co czekaja i do kiedy? Mam dostac pismo w ciagu dwoch tygodni.
No i tez nie wiem jakiej klasy dostalam zarodek, myslalam ze dostane jakies pismo po zaplodnieniu tak jak przy oddaniu komorek a tu doopa.
 
reklama
Witam dziewczęta czekam na te wysokie bety dziś gdzie te wyniki. ?
Motylku jak wizyta.
Rybko do dziś nie mogę się pozbierać jak przeczytałam o Twojej tragedii jesteś zuch ze się pozbierałas i walczysz o swoje .
Husan zmarzłam jak zobaczyłam Twoje zdjęcie błędem pfuuu paskudny śnieg .
Miłego dnia wszystkim

Ewcia no co ty. Zima fajna jest ☺
 
Do góry