reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Kobietki :) dziś nie wytrzymałam zrobiłam bete. Dokładnie w ubiegły poniedziałek miałam transfer jednego czterodniowego zarodka. Dzisiejszy wynik to 0.63. Czy myślicie że mogę jeszcze liczyć na cud czy już lepiej pogodzić się z porażką? :(

Mnie się wydaje, że nie dałaś nawet szansy urosnąć tej becie :) Może niepotrzebnie się zamartwiasz... Najwcześniej powinnaś zrobić test w 10 dpt a dzisiaj jest dopiero 7.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dla tych SZYBSZYCH niz wiatr przesyłam przypomnienie

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny.
Ja juz po punkcji.Porbali 17 komorek. W czwartek czekam na telefon czy i o ktorej transfer.
Dziewczyny poplakalam sie :baffled::zawstydzona/y:Polecialy mi lzy z bolu zauwazyla to pielegniarka i zaczela mnie pocieszac i glaskac i rozryczalam sie na dobre, nie moglam przestac plakac, z zalu ze musze przez to przechodzic, ze tyle tych badan, leczenia a i tak gwarancji nie ma ze uda sie utulic dzidzie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled:i chyba musze zmienic klinike ze wstydu :hmm:No masakra jakas, ja nie wiem czy mi juz odbija czy to wina lekow. :rolleyes2:
Lekow zapewne i tego ze nam tak trudno jest miec dziecko a tak bardzo chcemy a kobieta ktora swoje wyrzuca tak latwo zachodzi w ciaze. Nie martw sie nie ty pierwsza i nie ostatnia tak plakalas po tym wszystkim :)
A teraz glowa do gory i mysl pozytywnie o pieknym zaplodnieniu. Ja zaciskam za to mocno kciuki :)
 
Dla tych SZYBSZYCH niz wiatr przesyłam przypomnienie

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super man nadzieję że z czterodniowym zarodkiem powinnam się zakwalifikować do pierwszej grupy :) to mnie troszkę pocieszyło.
 
reklama
1478533414-ndtinw.jpeg

Zjadłyby ? [emoji851][emoji851][emoji851]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry