reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, u nas 7 dpt 5-dniowej blastusi. Brzuch pobolewa tak falami, ale gorzej z piersiami. Bardzo mnie bolały jeszcze przed transferem, jak tylko włączyłam progesteron, ale od momentu transferu coraz mniej i teraz to w ogóle. Czy którejś z Was się mimo zerowego bólu piersi jednak udało? U mnie to zawsze był znak porażki, ale przeważnie przestawały boleć później, nie od razu po transferze.

Nie kusi cię, żeby zrobić betę w czwartek ? [emoji4] Mnie piersi bolały po transferze, ale z każdym dniem coraz mniej, dzisiaj już prawie w ogóle nie bolą, ciekawe... przekonamy się za kilka dni [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u nas 7 dpt 5-dniowej blastusi. Brzuch pobolewa tak falami, ale gorzej z piersiami. Bardzo mnie bolały jeszcze przed transferem, jak tylko włączyłam progesteron, ale od momentu transferu coraz mniej i teraz to w ogóle. Czy którejś z Was się mimo zerowego bólu piersi jednak udało? U mnie to zawsze był znak porażki, ale przeważnie przestawały boleć później, nie od razu po transferze.
Ja miałam podobnie. Po ok tygodniu coraz mniejszy ból piersi aż w końcu ustal. Tez byłam przekonana,że to już koniec. Ból brzucha miałam dość mocny 5 dpt 2 dniowego zarodka,potem właściwie bardziej takie kucia i lekkie uczucie wzdecia.
Beta w 12 dpt miałam 138.
Trzymam kciuki :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tu jest takie temp,ze wszystko sie miesza [emoji39],napisałam wcześniej wiadomość ale skasowałam bo była bez sensu,chciałam tylko napisać ,ze trzymam za wszystkie dzisiejsze badania kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Butterfly:biggrin2: skąd ja to znam , hihihi - u mnie teście już od lutego nie byli - przyjechali zobaczyc tylko jak się urządziliśmy i tyle - a jak moja Kochana teściówka powiedziała że prawdziwy dom to - dom w ktorym w łóżeczku płacze małe dziecko - to myślałam ze w py.. zarobi ;-) ;)no i nic ja mam spokój , narazie ....

Ło matko, mi się czasem wydaje, ze takie rzeczy to tylko w głupich filmach się dzieją bo przecież żywi ludzie maja trochę rozumu w głowie i empatii. To walnęła... Wiecie, że ja nigdy nie zostałam zapytana o to kiedy dzieci? Nigdy. Teraz najbliżsi wiedza o tym ze planujemy podejście ale tak to nikt nie miał czelności wypytywać czemu dzieci nie ma a taki tekst to dla mnie kosmos.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny kurcze ja już się tak denerwuję przed środową wizytę - wciąż w gatki zaglądam a tu @ nie ma - Boszeeee pewnie w środe przyjdzie i znów dooktor będzie mi musiał tak grzebać - ale to wszystko jest pokrecone - nic nie idzie przewidzieć ...coś mnie pobolewała prawa strona mam nadzieje że to nie torbiel znowu jakaś - bo już niechce tej antykoncepcji brać .....Hopppe a Ty dostałaś okres ???

Małgosiu Dostałam dzisiaj. Spóźniony kilka dni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry