reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mowie wczoraj do męża zrobimy listę pytań do lekarza bo na wizycie zapomnę. ....
Mówi a mogę się spytać o KD .? Ewentualnie wiesz jakby powiedzieli ze nie ma sesu Cię męczyć stymulacjami. ( mąż jest za KD ja za adopcjia jeśli by się ze mną nic nie dało zrobić )
Mowie pytaj kto pyta wie więcej. .....
Mowie a co chcesz zapytać. ?
Czy można adoptować polskie jajko ( mieszkam w Hiszpanii ) mówi nie chce małego Hiszpana czy innego tam. ... a nie daj Boże jakby wyszło czarne :rolleyes2:
Ha ha ha uśmiałam się. .......
Mowie to jedyne pytanie ......
Mówi tak pytanie na które muszę znać odpowiedz :rolleyes:
Wiadomo cała procedura co i jak to na pewno nam powie ale jak już coś ja bym chciał polskie jajko :)

My będziemy próbować dopóki mi jajek wystarczy, potem KD- wiadomo będzie mi przykro, że dziecko nie będzie miało moich genów(choć słyszałam, że jakiś mały % genów jednak odziedziczy), ale chyba łatwiej mi będzie pogodzić się z sytuacją. Moja Pani doktor twierdzi, że przed taką decyzją najlepiej udać się do psychologa. Twierdzi też, że większość par decyduje się na obce genetycznie dziecko, bo wtedy oboje rodzice są z nim w równym stopniu związani. Uważam jednak, że między matką, a dzieckiem (nawet obcym genetycznie) nawiązuje się więź z racji noszenia go pod sercem przez 9 miesięcy, odczuwania jego ruchów itd.., a mężczyzna czegoś takiego nie doświadczy więc lepiej, żeby jednak to było jego dziecko(genetycznie). Mimo, że mój mąż zgodziłby się na adopcję zarodka, obawiam się, że wcześniej czy później mógłby mieć do mnie żal.

Trudny temat- mam nadzieję, że jednak nigdy nie stanę przed takimi dylematami czego i Tobie Ewcia życzę z całego serca :)
 
Hej Dziewczyny.
Ja juz po punkcji.Porbali 17 komorek. W czwartek czekam na telefon czy i o ktorej transfer.
Dziewczyny poplakalam sie :baffled::zawstydzona/y:Polecialy mi lzy z bolu zauwazyla to pielegniarka i zaczela mnie pocieszac i glaskac i rozryczalam sie na dobre, nie moglam przestac plakac, z zalu ze musze przez to przechodzic, ze tyle tych badan, leczenia a i tak gwarancji nie ma ze uda sie utulic dzidzie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled:i chyba musze zmienic klinike ze wstydu :hmm:No masakra jakas, ja nie wiem czy mi juz odbija czy to wina lekow. :rolleyes2:
 
Powodzenia dzisiaj, dziewczyny!
Rybko, dużo zdrówka i trzymam kciuki, żeby bąble pokazały, co mają między nogami :)

Ja po wcześniejszej wizycie u mojego ulubionego teścia znów wpadłam w szał :-\ Dziecko mi się tylko denerwowało cały wieczór niepotrzebnie :-\ Mój mąż na koniec powiedział, że chyba lepiej, żebym ograniczyła spotkania z jego tatą - jestem za. Po akcji przy pierwszym podejściu dużo stracił w moich oczach. Teraz denerwuje mnie non stop. Wczoraj wybrał chrzestną dla Stasia, a potem chciał mi zmieniać projekt domu, przestawiać ściany i ustawiać meble w domu, który mam nadzieję powstanie w przyszłym roku. Sama już nie wiem- ja jestem nienormalna czy on? :-\
On!
 
Mowie wczoraj do męża zrobimy listę pytań do lekarza bo na wizycie zapomnę. ....
Mówi a mogę się spytać o KD .? Ewentualnie wiesz jakby powiedzieli ze nie ma sesu Cię męczyć stymulacjami. ( mąż jest za KD ja za adopcjia jeśli by się ze mną nic nie dało zrobić )
Mowie pytaj kto pyta wie więcej. .....
Mowie a co chcesz zapytać. ?
Czy można adoptować polskie jajko ( mieszkam w Hiszpanii ) mówi nie chce małego Hiszpana czy innego tam. ... a nie daj Boże jakby wyszło czarne :rolleyes2:
Ha ha ha uśmiałam się. .......
Mowie to jedyne pytanie ......
Mówi tak pytanie na które muszę znać odpowiedz :rolleyes:
Wiadomo cała procedura co i jak to na pewno nam powie ale jak już coś ja bym chciał polskie jajko :)
Heheheeh ale się uśmiałam z tego polskiego jajka hahaha [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewunka, a dlaczego nie KD?
CIĘŻKI temat . Narazie jeszcze nie przedyskutowany to niestety egoizm z mojej strony ( bo on może mieć dzieci to ja jestem problemem ) .
Nie chce się na razie zastanawiać nad planem c i d . Bo mi głowa siada juz przy planie B .....
Psycholog zobaczymy czy ukoi moje cierpienie wizytę mam w środę. ....
Ale co on może. ...... średnio to widzę ze będzie mi lepiej.
Lepiej to mi będzie jak jutro ten od endometriozy powie ze mnie uleczy nieco a ten od in vitro powie jest szansa. .....
 
reklama
Do góry