reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A na co to jest?
Na endo Kochana mi też nie chciało rosnąć i tez jajeczko nie chciało pękać tez czekalam przez dwa dni i jadłam te orzechy i wiesiołka z winem było gorzej ale pół kieliszka wypiłam i na wizycie było już ok kup sobie testy owulacyjne i zrobisz w razie czego możesz zadzwonić do lekarza lub kliniki i wtedy będziesz wiedzieć w razie czego orientacyjnie kiedy mogło pękać jeśli idziesz naturalnym cyklem ?
 
Gosia, jaki kotek fajny, mistrz drugiego planu :)

Ja tez miałam koszmary dziewczyny, masakra, od kilku dni spokój , Uf. To wynik ciaglego stresu! Na pewno !

Kasik99, gratulacje !!:)

Rustynka, mnie od stymulacji ciagle pobolewa brzuch, najpierw od tych leków, pozniej punkcja, hiperka, ciąża. Takze mysle, ze jakiekolwiek pobolewania sa normalne. Ja myslalam kilka razy, ze juz naprawdę dostanę @,ale nie ma.

Ja wczoraj wieczorem zjadłam 3/4 ananasa. Nie wiem czy po nim , czy to wirus, ale dzis mnie konkretnie przeczyściło. Zazwyczaj jem po ćwiartce , Max pol.

Ja ja bym chciała mieć zachcianki na owoce...
Jedynie winogrona czerwone bezpestkowe wlasnie zjadam codziennie , nawet do pol kg..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie jestem jeszcze w ciąży a jem bez opamiętania , a w czerwcu zakończyłam dietę Chodakowskiej na której schudłam 10 kg , a do teraz wróciło 5 :zawstydzona/y: jeaaa

Rustynka, nie jestes sama, ja w lipcu miałam -7kg, a teraz mam +9 kg do tamtej wagi. Nie wiem co sie dzieje. Naprawdę nie jem az tak złe i tak duzo zeby tyć w takim tempie. Zwalam na tabletki i brak ruchu, bo jak juz mowilam mogłabym spac po całych dniach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry