reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny,
Troche was podczytywalam i postanowilam zalozyc konto i laczyc sie z wami w radosci i smutku :)
Mam 29lat i od 2 lat staramy sie o dzidziusia bez skutku, mielismy 3 podejscia do inseminacji bezowocne i jedno podejscie do invitro (transfer w niedziele) i liczymy na cud :) Przyczyna "bezplodnosci" nieznana...
Witaj zyrafko :) dolaczaj smialo do nas i dziel sie swoimi radosciami niepokojem i innymi pierdolami :)
Trzymamy kciuki za twoja bete ✊✊✊
A kiedy betujesz ??
Czy dopisac cie do naszego kalendarza ??
:)
 
Czesc dziewczyny,
Troche was podczytywalam i postanowilam zalozyc konto i laczyc sie z wami w radosci i smutku :)
Mam 29lat i od 2 lat staramy sie o dzidziusia bez skutku, mielismy 3 podejscia do inseminacji bezowocne i jedno podejscie do invitro (transfer w niedziele) i liczymy na cud :) Przyczyna "bezplodnosci" nieznana...
Witaj :)

To trzymamy kciuki i za Twojego kropka! Razem raźniej :)

A gdzie miałaś transfer?


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skąd ja to znam :) dzień służby M to dla mnie dzień bez garów :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Eee ja czasami robie sobie wolne od garow od czasu do czasu mozna przezyc na kanapkach :) nawet jak m wraca do domu.
Jak jestem w pracy to nie zawsze jest obiad teraz jest codziennie no bo co mozna robic caly czas do rodzicow jezdzic nie bede :) po sklelach tez latac mi sie codziennie nie chce. Takze spacer i gary i lezing przed telewizorem albo z ksiazka :)
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Troche was podczytywalam i postanowilam zalozyc konto i laczyc sie z wami w radosci i smutku :)
Mam 29lat i od 2 lat staramy sie o dzidziusia bez skutku, mielismy 3 podejscia do inseminacji bezowocne i jedno podejscie do invitro (transfer w niedziele) i liczymy na cud :) Przyczyna "bezplodnosci" nieznana...
Witaj :)
Będzie dobrze,musisz być pozytywnej myśli :)
Kiedy sprawdzasz?
Jak przeszłas stymulację?


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry