reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie pisałam ostatnio bo mam trochę takiego smutkostresu, nie wiem troszkę co robić. Od 2 dni nadrabiam zaległości na forum a tu tyle sie działo i dzieje!

Gosiu -zaciskam oba kciuki a nawet paluchy u stóp. To musi być ten jedyny !
Mawilla- oby teras beta ładnie urosła :)
Husan - szczęśliwej wizyty


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien Dobry dziewczyny,
Zaciskam kciuki za Wizyte Husan, wysoką betę Mawila i udany transfer Gosi.
Czekamy na wieści od Was.
Mimo, że odniosłam kolejną porażkę i już nie mam wiecej mrozaczków to pozistaję z Wami na forum.
Muszę się jeszcze zastanowić czy kolejne podeście ma sens.

Cieszę sie ze zostajesz z Nami.
Ja tez po porażce kibicuje innym.
Moze za pol roku spróbuje kolejny raz.

Teraz bede sie bawić w genetykę [emoji51][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Tydzień temu poroniłam po raz 4[emoji22]zachodzę naturalnie, zajmuje mi to co prawda rok, ale teraz była wada genetyczna i lekarka powiedziała mi że powinnam spróbować in vitro PGD. Do tego niestety mam 40 lat więc ryzyko na powtórkę jest spore a ja już psychicznie nie mam siły na kolejne poronienie lub chorego dzidziusia. W temacie in vitro jestem zielona, zaczęłam czytać Was wstecz, ale nic nie rozumiem [emoji33]jestem z wrocławia i wiem że invicta ma diagnostykę przedimplantacyjną. Nie wiem kiedy w ogóle powinnam zacząć działać, ile to trwa? Czy się nadaję do zapłodnienia in vitro. Gdyby którejś z Was chciało by się coś napisać co mi lekko rozjaśni to będę wdzięczna. Pozdrawiam i trzymam kciuki za transfery, bety i fasolki
 
Rybko, najszybciej chyba leci 2 trymestr. 3 strasznie sie dluzy[emoji20]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
:) pewnie tak napisze jak wejdę w niego choć ja mam o co najmniej 1 miesiąc krucej wiec troszeczkę mniej czekania ;) nie wykluczam ze może jeszcze będę w ciąży ;) został mi jeden kropek w Angeliusie i nie wiem co z nim !
 
Nie pisałam ostatnio bo mam trochę takiego smutkostresu, nie wiem troszkę co robić. Od 2 dni nadrabiam zaległości na forum a tu tyle sie działo i dzieje!

Gosiu -zaciskam oba kciuki a nawet paluchy u stóp. To musi być ten jedyny !
Mawilla- oby teras beta ładnie urosła :)
Husan - szczęśliwej wizyty


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
A co Cię trapi?
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa , mieszkam w Szwecji. Moja pierwsza stymulacja. 8 dzień Bemfola 300 mg. Niska rezerwa jajnikowa, brak szans na naturalne poczęcie. Dzisiaj kolejne USG prawy jajnikow 3-4 komórki jajowe a lewy się chowa :-( jest tam znacznie więcej ale jest tak trudno dostępny, że niewiadomo czy będą próbować.
Gdy czytam i słyszę opowieści osób , którym się udało nawet za 1 razem serce rośnie. Moja dobra znajoma 1 strzał i to w dziesiątkę. Życzę Wam kochane szczęśliwych dwóch kresek.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz być dobrej myśli :-) powodzenia
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Tydzień temu poroniłam po raz 4[emoji22]zachodzę naturalnie, zajmuje mi to co prawda rok, ale teraz była wada genetyczna i lekarka powiedziała mi że powinnam spróbować in vitro PGD. Do tego niestety mam 40 lat więc ryzyko na powtórkę jest spore a ja już psychicznie nie mam siły na kolejne poronienie lub chorego dzidziusia. W temacie in vitro jestem zielona, zaczęłam czytać Was wstecz, ale nic nie rozumiem [emoji33]jestem z wrocławia i wiem że invicta ma diagnostykę przedimplantacyjną. Nie wiem kiedy w ogóle powinnam zacząć działać, ile to trwa? Czy się nadaję do zapłodnienia in vitro. Gdyby którejś z Was chciało by się coś napisać co mi lekko rozjaśni to będę wdzięczna. Pozdrawiam i trzymam kciuki za transfery, bety i fasolki

Polecam PGD i Invicte. Dzieki temu mam zdrowe dziecko.

Skoro zachodzisz naturalnie i problemem jest genetyka to w sumie prosta sprawa. Zbadaja zarodki i zajdziesz w ciaze. Proste :)
 
reklama
A ja nie wiem co robić. Poradźcie mi dziewczyny. U nas czynnik męski, przede wszystkim mały % plemników o prawidłowej morfologii. Nie raz było 0%, najlepszy wynik wczesną wiosna -3,2 ale w czerwcu już 1,6 a 3 tygodnie temu 0,86. A teraz dodatkowo maż złapał choróbsko. Antybiotyk bierze od tygodnia, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok. U mnie na bólu gardła sie skończyło. A tak uważaliśmy żeby żadnych leków nie brał co by mogły mu nasienie zepsuć :(
Poza tym smarował się taka maścią antygrzybiczą bo miał objawy lekkiej infekcji drozdzakowej ale zdaje się ze go ta maść uczciła. Dopiero kilka dni temu mi się pochwalił, takie nadżerki. Zaprowadziłam do dermatologa, kazał tamtą maść odstawić i przypisał smarowidło ze sterydem :/ Efekt natychmiastowy, w dwa dni te ranki sie prawie wygoiły, ewidentnie uczulają go ta pierwsza maść... ale doszło smarowanie sterydem :/

Najgorsza ta infekcja dróg oddechowych i antybiotyk. I inne leki :/

31 mam wizytę przed stymulacją (przesunełam termin, najpierw miało być 26 ale w poprzednim cyklu wyjątkowo okres mi sie spoźnił o całe 5 dni. A że dr kazał mi być w tygodniu przed okresem to zmieniłam wizytę na 31) No i tak sie zastanawiam czy ta wizyta ma w ogóle sens w tym momencie. Przejdę cała ta stymulację, pobiorą jajka, podobno lekarz spodziewa sie dobrego jajobrania a potem prawie nic sie nie zapłodni :(.
My zresztą mieliśmy decydować się na badanie zarodków a nie wyobrażam sobie tego robic jak by miał być taki jeden zarodeczek. Nie wiem co robic, odwołać ta wizytę i poczekać mimo że wszystkie badania mam na teraz porobione? A moze zrobić jeszcze raz badanie nasienia - tylko czy teraz przed wizyta,zanim zaczniemy stymulację czy moze przed zapłodnieniem i ewentualnie zamrozić oocytu jak by było bardzo kiepsko.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry