reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mawila bety pozytywnej
Gosiu to jest dzis wasz dzien tak to czuje scisnij mocno nozki zima idzie i przygarnij kropka na zime a na wakacje wypusisz i powozisz w wozeczki. Tak bardzo trzymam za ciebie kciuki i moje malenstwo (jezelei na 100% chlopiec to Jakub) wysyla do twego kropka najlepsze fluidy.
Ja mam wizyte dopiero o 15:15
 
reklama
Dzien Dobry dziewczyny,
Zaciskam kciuki za Wizyte Husan, wysoką betę Mawila i udany transfer Gosi.
Czekamy na wieści od Was.
Mimo, że odniosłam kolejną porażkę i już nie mam wiecej mrozaczków to pozistaję z Wami na forum.
Muszę się jeszcze zastanowić czy kolejne podeście ma sens.
 
Miłego dnia! Gosia321 trzymam kciuki za transfer Twojego wybrańca!
Mawilla strasznie Ci zazdroszczę, że Ty już betujesz...trzymam [emoji110][emoji110][emoji110] za wyyyysoką betę:)
Husan! Samych dobrych wyników i dobrych wieści!


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mawila ja jestem niecierpliwa i poszłabym na Twoim miejscu jutro sprawdzić ile skoczyło do gory:-) do poniedziałku oszalejesz:-) Cieszę się, kibicowałam Ci:-)))
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa , mieszkam w Szwecji. Moja pierwsza stymulacja. 8 dzień Bemfola 300 mg. Niska rezerwa jajnikowa, brak szans na naturalne poczęcie. Dzisiaj kolejne USG prawy jajnikow 3-4 komórki jajowe a lewy się chowa :-( jest tam znacznie więcej ale jest tak trudno dostępny, że niewiadomo czy będą próbować.
Gdy czytam i słyszę opowieści osób , którym się udało nawet za 1 razem serce rośnie. Moja dobra znajoma 1 strzał i to w dziesiątkę. Życzę Wam kochane szczęśliwych dwóch kresek.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rybka, ale leci u Ciebie szybko. Pamietam jak bete robilas[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tobie też leci juz bliżej niż dalej zaraz grudzień i mały na świecie będzie :) Mi się czasami wydaje ze to nie możliwe ze to juz znowu tydzień minął i ani się obejrzę dzieciaczki juz będą w domu :)
 
Do góry