reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A dużo leków się bierze przed podaniem mrożaka??? jak wygląda przygotowanie?

Ja dziś się dowiedziałam że do crio podchodzę bez leków i przed i po
Jeśli się uda na naturalnym to będzie super nie trzeba się będzie faszerować.
Zastrzyk z ovitrell zrobiony -po 2 miesiącach trochę się odzwyczailam. :sorry:
Dobrej nocki kochane życzę!!!
 
hm mam pco i brak jajowodów :(
Ja też mam pcos i brak owulacji. Przygotowanie do transferu z mrozakow było oczywiście na cyklu bezowulacyjnym od 5 do 12 dc progynova 2x1 + acard 1x1. 12 dc usg od 13 dc prolutex w zastrzykach i crinone w żelu (progesteron). Transfer był w 17 dc. Jutro testuję ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie jeszcze nie widać co tam mają moje brzdące między nogami :) dzisiaj nowa pozycja na " lezing na plaży " aż mój profesorek się śmiał ze co wizyta to te moje dzieci w innej pozie i ruszają się jak na dyskotece :) mają po 10 cm i są fajne :):) :)
Widać dobrze się czują w swoim towarzystwie ;) Rybka a który to tydzień u Ciebie?
 
Dziewczyny, wklejam cytat, moze warto zrobic poziom homocysteiny...

Cytat...
Wysoki poziom homocysteiny niekorzystnie wpływa na interakcje pomiędzy plemnikiem, a komórką jajową utrudniając zapłodnienie. Upośledza implementację zapłodnionego jaja i niekorzystnie wpływa na proces embriogenezy, czego skutkiem może być poronienie, zahamowanie rozwoju płodu czy nawet obumarcie. Homocysteinę uznaje się obecnie za czynnik ryzyka poronień nawykowych oraz wad układu nerwowego płodu. Homocysteina stwarza także ryzyko powikłań zakrzepowo- zatorowych oraz nadciśnienia ciążowego.
Kobiety w wieku przed menopauzalnym mają niski współczynnik ryzyka wystąpienia miażdżycy, ataku serca czy choroby wieńcowej. Jednak rośnie on w sposób alarmujący u kobiet, które stosują doustną antykoncepcję. Badania wykazały, że niektóre hormony stosowane w metodzie antykoncepcji nasilają tworzenie się homocysteiny. Jeśli teraz dołączymy niedobory witamin z grupy B i kwasu foliowego w diecie, obserwuje się zmiany charakterystyczne dla osób z homocysteinemią.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam pcos i brak owulacji. Przygotowanie do transferu z mrozakow było oczywiście na cyklu bezowulacyjnym od 5 do 12 dc progynova 2x1 + acard 1x1. 12 dc usg od 13 dc prolutex w zastrzykach i crinone w żelu (progesteron). Transfer był w 17 dc. Jutro testuję ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
3 mam kciuki :)))
U mnie w 8dc a 10 dniu stymulacji progesteron był 1,9 i padła decyzja że odroczony. Byłabym spokojniejsza gdybym chociaż była w 2dc i mogła już iść na wizytę :) Po punkcji jestem na l4 i się już nudzę .. Brzuch pobolewa już 5 dni minęło a przypomina taki jak przed @
 
Do góry