reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Palu, zazdroszcze. Ja nigdy nie mialam grubszego niz 10mm. U Ciebie pieknie rosnie.

Takie coś znalazłam o grubości endo ( czyli Lolitka miała racje):

  • In general, 8-13 mm is good, less than 6 is potentially a problem, and greater than 15 or so might possibly reduce chances for successful pregnancy.
 
reklama
palu - to świetnie, trzymam kciuki za powodzonko:tak:

Nostalgia - też kiedyś słyszałam, że sny interpretuję się odwrotnie. Po ostatnim transferze śniło mi się, że przyszła @, że jakaś tam kobieta, której nigdy wcześniej na oczy nie widziałam jest w ciąży, a nie ja i klapa:rofl2: @ przyszła, a kobiety dalej nie znam:cool:
 
Dziewczyny z tą interpretacją snów to faktycznie coś na rzeczy jest, bo ja miałam 3 IUI i za każdym razem w okilicy IUI coś z dzieckiem mi się śniło, przy 3 to już aż wciekła byłam!!!!!
Palu- zajęcie czasu to najlepsze na takie czekanie :-). Przynajmniej różne głupie myśli do głowy nie przyłażą:eek:
 
A mnie Kochane w poniedziałek czeka wizyta kontrolna naturalnego cyklu, a potem decyzja w sprawie crio. O ile mój M wyrazi zgodę na kolejno podejście, bo jak na razie jest na nie. Mam wrażenie, że przechodzi już kryzys wieku średniego. Na wizyty zw. z leczeniem zawsze jeździliśmy razem, a tym razem jadę sama:-(
 
Agniecha- może taki etap M teraz ma. Ja nim znaleźliśmy przyczynę naszych niepowodzeń w starankach i potem kolejno IUI z niepowodzeniem też przechodziłąm taki etap, że się zastanawiam jak M nie uciekł :-), wszystko mnie wręcz drażniło mogłam tylko marudzić i narzekać (na te ostatnie atrakcje dalej nie narzekam :-) ), miałam jeszcze stresującą pracę, ale się zwolniłam i jakoś nabrałam dystansu do wszystkiego już mnie nie drażnią np kobiety z wózkami.Pewnie jak przyjedziesz to M się ciebie wypyta co sie dowiedziałaś nowego
 
agnmiecha75- u mnie to samo caly czas mi sie snilo ze jestem w ciazy i wogle a jednak sie nie udalo :(

sylha- mam to samo co do ytch wozkow itd, moja szwagirka urdzila w niedzeile widzialam malego dwa razy a juz go tak kocham a co dopiero wlasne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agniecha życzę dobrych wieści w poniedziałek.Myślę, że Twój M poprostu się boi-tak jak Sylha napisała wrócisz z wizyty i na pewno bedzie ciekawy co lekarz powiedział i wogóle.
Bunka Tobie też powodzenia we wtorek i życzę żeby wszystkie komóreczki się zapłodniły i pięknie podzieliły:tak:
Miłej niedzieli dziewczyny!!
 
Agniecha, wiem co czujesz. Mnie tez m. powiedział, ze on chce tylko jeszcze 1 cały cykl ( i ewentualnie 1 crio) spróbować i koniec. Ja chce próbować do końca!!!!! On chyba bardziej przeżył nasze 4 klęski niż ja. Stawiam mu zawsze za przykład Lolitke, ale on jest na etapie utraty wiary, ze In Vitro w ogóle działa :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nostalgia- z facetami tak jest na zewnątrz twardziele a w środku.....dlatego zawsze facet gryzie wszystko w środku, kobieta zaś się wyżali, wywrzeszczy, wypłacze, po prostu wyrzuci to z siebie i czuje się lepiej
 
Do góry