reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wcale nie mialam badanego prg po transferze. Jestem po drugim transferze 7-mio dniowej blastki 4BB . I teraz jestem w ciazy 15t2d. I zostalam u niego i prowadzi mi ciaze
Gdybym mieszkała bliżej Białegostoku na pewno też bym chciała prowadzić u niego ciąże. Jednak na razie pozostaje mi tylko czekanie. Serdecznie Tobie gratuluję i bardzo się cieszę, że in vitro spełnia marzenia. Oby do piątku, piąteczku, piątunia <3 ;)
 
2016-10-18 18.52.38.jpg Pierwsze kotki za płotki :) pomalowane słabo widać bo przy lampce jeszcze dużego oświetlenia nie mam podłączonego
 

Załączniki

  • 2016-10-18 18.52.38.jpg
    2016-10-18 18.52.38.jpg
    385,6 KB · Wyświetleń: 106
Gdybym mieszkała bliżej Białegostoku na pewno też bym chciała prowadzić u niego ciąże. Jednak na razie pozostaje mi tylko czekanie. Serdecznie Tobie gratuluję i bardzo się cieszę, że in vitro spełnia marzenia. Oby do piątku, piąteczku, piątunia <3 ;)
No ja mam o wiele blizej bo 100 km.
Piatek bedzie szczesliwym dniem dla ciebie trzymam ✊✊✊ za pozytywna bete
 
Sa przesliczne.
Az mi zachcialo sie meblowac,malowac i itp. ale ja jeszcze poczekam
Polecam się do pomocy ja też się obawiam każdego dnia ale bardziej stresuje się jak to wszystko ogarnę jak juz się urodza najbardziej boje się karmienia bo nawet nie wiem czy piersią będę mogła a co jak za chce im się w jednym czasie i takie tam nawet śni mi się to w nocy a poza tym ja wierzę w moje dzieciaczki ze chcą być z mamusia tak mocno jak mamusia chce być z nimi
 
Polecam się do pomocy ja też się obawiam każdego dnia ale bardziej stresuje się jak to wszystko ogarnę jak juz się urodza najbardziej boje się karmienia bo nawet nie wiem czy piersią będę mogła a co jak za chce im się w jednym czasie i takie tam nawet śni mi się to w nocy a poza tym ja wierzę w moje dzieciaczki ze chcą być z mamusia tak mocno jak mamusia chce być z nimi
Ja tez bardzo wierze w moje malenstwo ze zostanie z nami.
Ja jeszcze troche i tez zaczne. Narazie czekam na dostawe od siostry bo ma mi dac lozeczko,posciele,ochraniacze,bujaczek mate edukacyjna,hustawke i kolyske. To juz mi bedzie mniej do kupienia i w te miejsce kupie cos innego.
A co do karmienia masz dwa cyce :D a jak nie to beda butelki. Dasz rade napewno bedzie ciezko.
 
reklama
Różne laboratoria mają różne normy. Nie ma co się zamartwiać. Zrób betę i progesteron to będziesz wszystko wiedzieć, ale obawiam się, że w czwartek też może być jeszcze za wcześnie. A co z objawami? U mnie delikatne wiercenie w brzuchu i bolące piersi. Zobaczymy co będzie dalej. Daj znać o wynikach. Trzymam mocno kciuki! :D

Z objawów to już kolejny dzeń ból brzucha jak przed okresem i nic więcej.
Znalazłam coś takiego, niestety w moim przypadku malo pocieszające...

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
Do góry