reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam nadzieje :)
Przy pierwszej stymulacji w 5 dniu mialam 600 ale nic dopoki nie bedzie podgladu to nie denerwuje sie :)
Pewnie zwiekszy dawki lekow :)
Dokładnie, nic się nie martw :)
Powoli,chcą uniknąć hiperki.
Mi też zwiększyła leki po pierwszej wizycie a dwa dni później juz ładny skok :)
Daj znać po usg :)
Ja wchodzę za ok 15min :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Możecie mi powiedzieć jak wygląda sam transfer mrozaczkow?? Bo pierwsze 2 podejścia miałam ze stymulacja.
Ja na cyklu sztucznym szlam - od 2 dc estrofem 2x1, 13-15 dc wizyta z badaniem prg i usg czy endometrium ma odpowiednia grubosc i czy jajniki zatrzymane, u mnie 2 razy bylo ok wiec wlaczane mialam leki - duphaston 3x1 i luteina 3x2 i potem po 5 dniach (bo blastki byly) transfer. W zaleceniach do transferu relanium i piroxicam na 1 godz przed i pełny pecherz;)


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję ;) dopiero w czwartek 20 mam termin i się wszystkiego dowiem jak to będzie wyglądać. Mam nadzieję że do 3 razy sztuka i wreszcie się uda. Zwłaszcza że mamy zamrożone tylko 2 blastki i obie muszę mieć podane bo je razem zamrozili i jak się teraz nie uda trzeba od nowa zaczynać włącznie z pobraniem nasienia od męża.


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
To To ja To ja na ten deszczowy dzień wysyłam trochę optymizmu 2016-10-12 16.22.20.jpg
 

Załączniki

  • 2016-10-12 16.22.20.jpg
    2016-10-12 16.22.20.jpg
    369,4 KB · Wyświetleń: 138
Do góry