reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry.
Strawbelka weszłam na tą stronę co pisałaś i zamówiłam ten kwas foliowy co pisałaś ( chyba hi ) no i tak ten Solgar jakoś mi w oko wpadł i klik klik klik .
Aż mi się wyświetliło że za dużo :o i nie zrealizują zamówienia ha ha ha
musze podzielić na 2 zamówienia :D( nie mogę się zdecydować co mi potrzebne :rolleyes2:)
na tej stronie jest koenzym w q10 600 mg :).
Miłej niedzieli
 
Daj znac proszę jaki wynik. Trzymam kciuki za dwie kreseczki. Ja mialam transfer 2 dniowego wiec napewno pozniej hmmm nie wyrywam sie teraz w takim razie z robieniem testu. Przyjmuje progesteron a przy tym moze wyjsc pewnie pozytyw. Trzymam kciuki mooooocno!!!
Progesteron na test ciazowy nie wplywa z tego co wiem - Test bada hcg;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co mi się w tym programie podoba .
Za zapladniaja wszystkie dojrzałe komórki ( tak napisali ) .
Nie wiem jak to możliwe bo tu na forum było możliwe tylko w kilku przypadkach ....
Ale widać da się :)
Ciekawe czy takie przypadki jak mój też mogą
 
reklama
Do góry