reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hashi to niedoczynnosc
Milagros a mialas podwyzszone anty tpo ?
Popieram trzeba badac tarczyce i samemu drazyc temat bo ta norma dla populacji dla wielu lekarzy rodzinnych jest wlasnie norma dla wszystkich
 
reklama
Wolna niedziela :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



10:lile - badanie prenatalne
10:ema51 -betowanie
10:Małgoś86 - betowanie
10:BeataWarszawa - wizyta w trakcie stymulacji
10:kasik99 -punkcja
12:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
13:malutkikaczorek - betowanie
13:daria16-wizyta w trakcie stymulacji
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:kreatola - betowanie
17:Rustynka - wizyta przed crio
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤
 
Ja nie mam hashimoto. Mam niedoczynnosc i tzw mala tarczyce. Normy podawane przy badaniu sa tzw dla populacji. Czyli dla wszystkich ludzi doroslych. Im osoba starsza, tym wyzsze tsh jest dla niej normalne. Kobiety w wieku rozrodczym nie powinny miec tsh wyzszego niz 2. A powinno byc 1 - 1.5.

Dla dzieci podawana jest norma do 11 a jak moja corka miala 6 to do mnie dzwonili z kliniki zeby szybko do endo leciec. No i 6 bylo 2 razy za wysokie.

Badajcie sie i nie lekcewazcie tarczycy.
Hashi to hashi.
Hashi prowadzi z czasem do niedoczynnosci.
Ja mialam hashi, ale niedoczynnosci nie mialam. Hormony tarczycy byly w normie, tylko przeciwciala wysokie. Tarczyca tez niezmieniona.
Hashi to autoimmunologiczna zapalenie tarczycy ktore z czasem prowadzi do niedoczynnosci.

W ciazy mi sie popierniczylo teraz

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam wszystkie starające się dziewczyny ;) jestem nowa, szukałam jakiegos swiezego forum i znalazłam! jestem 4dpt i doslownie internet w ostatnich dniach stał sie moim Hobby. Moze to i niedobrze bo naczytałam sie roznych wersji ale staram sie wierzyc, ze kazdy jest indywidualny. Powiedzcie dziewczyny, po którym dniu po transferze robiłyscie test? pozdrawiam
 
Hashi to hashi.
Hashi prowadzi z czasem do niedoczynnosci.
Ja mialam hashi, ale niedoczynnosci nie mialam. Hormony tarczycy byly w normie, tylko przeciwciala wysokie. Tarczyca tez niezmieniona.
Hashi to autoimmunologiczna zapalenie tarczycy ktore z czasem prowadzi do niedoczynnosci.

W ciazy mi sie popierniczylo teraz

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to w ogóle jet dziwnie,bo idę w stronę nadczynnosci (???)
Po ciąży może się wszystko rozregulowac. Moja siostra pół roku po porodzie tsh miała 62, od miesięcy zbijaja jej lekami. Po 3 miesiącach udało się zbić do 15.
No ale za to synek uroczy [emoji7][emoji7][emoji7] :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam wszystkie starające się dziewczyny ;) jestem nowa, szukałam jakiegos swiezego forum i znalazłam! jestem 4dpt i doslownie internet w ostatnich dniach stał sie moim Hobby. Moze to i niedobrze bo naczytałam sie roznych wersji ale staram sie wierzyc, ze kazdy jest indywidualny. Powiedzcie dziewczyny, po którym dniu po transferze robiłyscie test? pozdrawiam
To zalezy od zarodka . przy blastocytach z reguly jest to 9 - 10 dzien - wlasnie bede robić bete jutro , przy 3 dniowych zarodkach kolo 14 dnia z tego co zaobserwowałam.
Trzymam wiec kciuki:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To zalezy od zarodka . przy blastocytach z reguly jest to 9 - 10 dzien - wlasnie bede robić bete jutro , przy 3 dniowych zarodkach kolo 14 dnia z tego co zaobserwowałam.
Trzymam wiec kciuki:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie w klinice przy blastocyscie sie robi bete w 6dpt i potem sprawdza przyrost w 10dpt. No ale ten 10 dzuen to juz jest taki "pewniak"
 
Hashi to niedoczynnosc
Milagros a mialas podwyzszone anty tpo ?
Popieram trzeba badac tarczyce i samemu drazyc temat bo ta norma dla populacji dla wielu lekarzy rodzinnych jest wlasnie norma dla wszystkich

Mialam badane. Nie mam hashimoto. Mam niedoczynnosc tarczycy. Wysokie tsh (2.7 mialam jak zbadalam) nidkie ft4 (13) nobi w usg malutka tarczyca.

Gdybym zrobila tylko tsh i posluchala lekarza to tak bym dobie nieleczona chodzila. A teraz biore euthyrox 100!! I wreszcie zyje ;)
 
reklama
To zalezy od zarodka . przy blastocytach z reguly jest to 9 - 10 dzien - wlasnie bede robić bete jutro , przy 3 dniowych zarodkach kolo 14 dnia z tego co zaobserwowałam.
Trzymam wiec kciuki:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znac proszę jaki wynik. Trzymam kciuki za dwie kreseczki. Ja mialam transfer 2 dniowego wiec napewno pozniej hmmm nie wyrywam sie teraz w takim razie z robieniem testu. Przyjmuje progesteron a przy tym moze wyjsc pewnie pozytyw. Trzymam kciuki mooooocno!!!
 
Do góry