reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc kobietki. Dawno mnie nie było i trudno było was nadrobić ale już wyszłam na prostą.
Widze ze jakieś zaczarowane jest forum. Oby wszystko się udało tym starający się i już betujacym wkrótce. Trzymam mocno za was kciuki. Może słonko dziś zaświeci dla wszystkich.
 
Dzieki dziewczyny. Wlasnie czekam na pobranie. Robię na wlasna reke bo moj medicerovy gin stwierdził, ze wszystko w normie z tym TSH 3, myślę ze tylko przelecial ze wszystko w normie i nic na czerwono. A do R. z invimedu to dopiero na 26 umowiona jestem. A od poczatku listopada jakas stymulacja miala sie zaczac. Wiec stwierdzilam ze zrobie teraz sama a jak wyjda jakies krzaki to napisze maila, moze mi zleci jakies leki na zbijanie juz teraz.

Pytałam jakie przeciwciala bo na tarczyce to są trzy rodzaje ich. Ale robię tylko aTPO, o innych chyba nie pisałyscie. No i homocysteine sobie jeszcze strzelę, a co ;) Od paru miesiecy nie robilam jej.
Bo wynik 2.9 generalnie jest w normie (norma do ok 4),ale nie dla kobiety starając ej się o dziecko. Wtedy najlepiej ok 1 lub nawet mniej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry