reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja z fotela tez poszlam siku...klamie...nie poszlam ale bieglam... bo juz bylam zlana potem tak mi sie chcialo. Potem na autostradzie tez sie modlilam zeby nie wysikac kropki na jakiejs obskurnej stacji paliw...dopiero lekarz mi uswiadomil ze tak sie nie da. Ze kobiety nie wiedza ze sa w ciazy i uprawiaja sporty ekstremalne...
:) :)
 
reklama
Doktorek mi powiedzial ze moj zarodek slaba jedyneczka nadal ma 30-40% szans... Ze niby lepsze maja wiecej ale zaden i tak nie daje 100%...

A jade z tesciem i wlasnie mi mowi ze ona ma duze szczescie jesli chodzi o procenty i statystyke... Wiec obiecal ze dzieki jego towarzystwu napewno sie udalo;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie nie udało.
Nie mam mrozaczkow.
Nie podchodzę juz do invitro.
Czyli, koniec.
Ale za Was dziewczyny trzymam kciuki bardzo mocno.
Liczę ze moje hormony sie naprawiły, moze cos wybuchnie naturalnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry