reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Naprawde wierz w kropka. Wiesz co ci jeszcze powiem. Ja mialam wybor w zarodkach a nie podali mi wcale najlepszego wg tej klasyfikacji. Bylam w szoku i zla i pytam dlaczego...a embriolog ze on decyduje patrzac jak sie rozwija i o gorszym numerze podjal wieksza walke i prace. Moja siostra sie ze mnie nabijala ze czytam potege podswiadomosci i sekret. Ze to ksiazki dla psychicznych. A ja dalej czytalam i naprawde wizualizowalam sobie ze zarodek zzera i wkopuje sie w moje endometrium...i codziennie po transferze wieczorem powtarzalam slowa...dziekuje wszechmocny ojcze ze zostalam matka..cud bo sie udalo.ciesze sie ze masz dobre nastawienie...wierz w cuda
Katharina..nawet nie wiesz jak się cieszę że to napisałam...aż mi łezka poleciała..ja też czytam namiętnie te książki do tego jeszcze kupiłam potęgę teraźniejszości..i mąż też się nabija,a ja wierzę mocno że bardzo dużo zaleźy od tego jak w głowie sobie poukładany. Koniec wætpliwości, mam cudownego blastka:)))
 
Katharina..nawet nie wiesz jak się cieszę że to napisałam...aż mi łezka poleciała..ja też czytam namiętnie te książki do tego jeszcze kupiłam potęgę teraźniejszości..i mąż też się nabija,a ja wierzę mocno że bardzo dużo zaleźy od tego jak w głowie sobie poukładany. Koniec wætpliwości, mam cudownego blastka:)))
Najlepszego...bo tylko tobie przeznaczonego na 9 miesiecy...&&&&&&&
 
reklama
Do góry