reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z fotela tez poszlam siku...klamie...nie poszlam ale bieglam... bo juz bylam zlana potem tak mi sie chcialo. Potem na autostradzie tez sie modlilam zeby nie wysikac kropki na jakiejs obskurnej stacji paliw...dopiero lekarz mi uswiadomil ze tak sie nie da. Ze kobiety nie wiedza ze sa w ciazy i uprawiaja sporty ekstremalne...
 
Nie jestem ekspertem i moze inne dziewczyny mnie poprawia...ale po transferze przez kilka dni jadlam ananasa swiezego...morele suszone i buraki...gdzies przedtem o tym czytalam...
 
reklama
Do góry