reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Od wtorku zaczynam wykonywać najczulsze testy z moczu. Może już coś wyjdzie :) a jak nie to i tak muszę te testy wykorzystać, po prostu mam ich dużo a kończy im sie termin waznosci. A badanie beta HCG ok piatku.
 
reklama
anna-trzymam kciuki za ciebie i babelki :) moja kochana szwagierka wlasnie rodzi :D byl szwagier pozyczyc koszule nocna hehehhe
 
We wtorek moje dzieciaczki będą miały już 10 dni więc jest jakaś szansa, że już coś będzie widać. To tak jakbym robiła test 3 dni przed okresem. Nie nastawiam się że juz bedzie widac, ale szansa jakas minimalna jest.
 
Kasiu ja wiem ze dla wlasnego bobo mozna zrobic wszysto, ale moze rozwazalas adopcje? Bo nawet jezeli macice Ci przeszczepia to ona musi sie zregenerowac kilka lat zanim bedzie wstanie cokolwiek utrzymac... Dla mnie to jednak zbyt ryzykowne i dajace zbyt duzo nadzieji, a rozczarowanie moze byc gorzkie...
Ta para ktorej oddaje jajeczka mowi ze jak im sie teraz nie uda (2invitro, pierwsze na swoich jajeczkach mieli) to beda sie starac zaadoptowac.
Dobrze jak bede u GP to zapytam ;)

Maziajka
a ja chce zeby mieli chociaz moj nr tel, albo FB bo jak nie daj Boze cos by sie dzialo. Dziecko zachorowalo, potrzebowaliby szpiku, albo krwi, czy nawet nerki to ja czuje sie poniekat odpowiedziala na tego czlowieczka i chcialabym mu pomoc :)
 
milaa - no wlasnie w tym problem, ze czesto endo szukaja chorej tarczycy - czy sa guzki itd. no i dobrze ze szukaja... ale niezaleznie od tego czy znajdaj cos czy nie - tsh 3.8 to za wysoko. jesli ci nawet skacze tsh to skacze ci do za wysokich poziomow i ciezko zajsc w ciaze z takim poziomem. wiec jesli ten endo po usg powie ci ze wsio jest dobrze - to znajdz kogos innego bo musisz zbic tsh... rozumiem ze robilas badania antycial tarczycowych bo te sa wazne z punktu widzenia ciazy, a nie guzki?

nostalgia - najbardziej optymalny poziom tsh do zajscia w ciaze to ok 1-1.5. dopuszczalny maksymalny to 2.5 choc lepiej zbic nizej niz 2.5.
 
anna, mocno trzymam kciuki za Twoje babelki i za pozytywna bete

joweg, strasznie sie zmartwilam ta nowina o Twoim mezu.Mysle jednak ,ze to faktycznie jakis blad lekarski skoro raz pisza ze zle poczym dalej w wynikach sami sobie zaprzeczaja. Bede jutro siedziec jak na szpilkach. Nappisz szybko jak przeiegla wizyta u lekarza. Tule i sciskam mocno. Musimy byc dobrej mysli!!!
A ta Twoja szwagierka to niezly okaz . Nie ma w domu koszuli nocnej??? A nawet jesli nie ma,to kobieta przygotowuje sie do porodu , mysli o przygotowaniu rzeczy jakie musi zabrac ze soba do szpitala. Kompletna dezorganizacja.Az strach sie bac jak ona sie spelni w roli matki....
 
reklama
anna - trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwa:-) trzymajcie się razem aż do rozwiązania:tak:

Meg - tak mi przykro:-(
W sprawie Kriotransferu, szczegółów nie znam, ale póki co mam się udać do kliniki 23.01. sprawdzić jak wygląda u mnie cykl naturalny, a potem bedzie decyzja, czy dostanę jakieś leki, czy na naturalnym cyklu transfer się odbędzie.

katee82 - moja znajoma jest po udanym in vitro bez sztucznej stymulacji i wszystko OK od razu. Wkrótce szykuje się do następnego.

joweg - bądź silna Kochana dla siebie i M. Musi być w końcu dobrze!!!!
A szwagierka faktycznie niezły numerek;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry