reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja już tyle głupot się naczytałam, że już sama nie wiem co o tym myśleć. Tak samo z pęcherzem... Jedni twierdzą, ze im bardziej wypełniony tym lepiej, a inni że ma być średnio wypełniony. Przy pierwszym transferze miałam tak pełny pęcherz, że nie mogłam się wyprostować :p Kilka razy próbowałam trochę odsikać, ale to nic nie dawało :p A Pani dr podczas usg śmiała się, że pęcherz mam po samą szyję :p drugi raz już taka głupia nie będę :p
Ja miałam zalecenia o 11 zrobić siku i wypić szklankę wody i juz czekać do transferu 11.30 miał być i tak się odbył.
 
Trzymamy kciuki za piekny progesteron
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni


27:Blastka - badanie poziomu progesteronu

28: jaskolcia - wizyta u gin po histeroskopii
28:kasik99 -rozpoczecie stymulacji
29:jagodaaga - wizyta przed crio
30:Blastka - betowanie
30:ema51 - criotransfer
30:malutkikaczorek -criotransfer

Październik
3: Ewunka - betowanie 1
3:rybka14 - badania prenatalne
3:Hooope 86- betowanie
3:Marley - usg serduszkowe
3:jaskolcia - wizyta przed crio
3:BeataWarszawa -wizyta przed stymulacja
4:milagros - wizyta przed crio
4:kasik99- kontrola w trakcie stymulacji
5:katherina - wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
5:gosia321 - wizyta przed stymulacja
10:lile - badanie prenatalne
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:Rustynka - criotransfer
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Falka- rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
ja już tyle głupot się naczytałam, że już sama nie wiem co o tym myśleć. Tak samo z pęcherzem... Jedni twierdzą, ze im bardziej wypełniony tym lepiej, a inni że ma być średnio wypełniony. Przy pierwszym transferze miałam tak pełny pęcherz, że nie mogłam się wyprostować :p Kilka razy próbowałam trochę odsikać, ale to nic nie dawało :p A Pani dr podczas usg śmiała się, że pęcherz mam po samą szyję :p drugi raz już taka głupia nie będę :p

A mi lekarz nie kazał przed ewentualnym transferem mam tyłozgięcie macicy.
 
Eeee dziewczyny widzę, że większości z Was już się udało :) To pocieszające :) Zastanawiałam się nie raz jak to jest z tym in vitro, czy jeśli ktoś próbuje i nie zraża się porażkami, to większości się udaję, czy raczej nie jest tak kolorowo i pozytywne zakończenie raczej spotyka mniejszość...
Cala procedura to 30-40 % na powodzenie zależy co jest nie tak.
 
Jak myślicie, zaostrza przepisy dot in vitro czy raczej ten idiotyczny projekt nie przejdzie? Staram się być dobrej myśli, ale nie wiem co myśleć. Jakaś dziewczyna na innym forum pisała, że dwóch posłów z kukiz 15 się wycofało. Wystarczy, że wycofa się jeszcze jeden i projekt trafi do kosza. Podała nawet adresy e mail tych młodszych posłów, którzy podpisali się pod tym, żeby wysyłać im maile, może ruszy ich sumienie. Tak sobie myślę, że to niesprawiedliwe, że o naszym szczęściu będzie decydowało kilkanaście osób, które nawet za bardzo nie mają pojęcia co popierają... Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie jeździć za granicę.
Juz wycofanie sie tych 2 poslow wysyla projekt do kosza :)
 
reklama
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :) Ja mam dwie śnieżynki zamrożone w 2 dobie. Pierwszy świeży transfer dwudniowego zarodka nieudany.
Ja jestem po 1 stymulacji z której były 4 zarodki i mam za sobą jeden nieudany criotransfer zakonczony ciaza biochemiczna a w piątek robię drugie crio. Pierwszy transfer był z zarodkiem dwudniowym a teraz poprosiłam że chce 3 dniowy zarodek bo ogólnie mieliśmy po 2 zarodki z 2 i 3 doby :)
 
Do góry