reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny którym się udało - który Wasz transfer okazał się szczęśliwy? Czasami zastanawiam się, że jak za pierwszym razem się nie udało, to z każdym kolejnym będzie trudniej... i szanse coraz mniejsze.
U mnie 4 transfer 3 stymulacja - 3 transfery crio blastek i 4 transfer 3 dniowej swiezynki
 
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :) Ja mam dwie śnieżynki zamrożone w 2 dobie. Pierwszy świeży transfer dwudniowego zarodka nieudany.
 
reklama
A co do tych wszystkich zapachów w dniu transferu czytałam nawet żeby dzień wcześniej szamponu nie używać, bo na włosach długo zapach się utrzymuje. .. Pewnie to przesada, ale człowiek w desperacji czepia się wszystkiego :)

Gdyby tak było to embriolodzy i lekarze w ogóle by sie nie myli [emoji12] myśle, ze nie ma co popadać w skrajności. Na 4 transfery 2 miałam udane fakt jedna biochemiczna, ale zaskoczyło i za każdym razem przed transferem sie normalnie myłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry