reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gdyby tak było to embriolodzy i lekarze w ogóle by sie nie myli [emoji12] myśle, ze nie ma co popadać w skrajności. Na 4 transfery 2 miałam udane fakt jedna biochemiczna, ale zaskoczyło i za każdym razem przed transferem sie normalnie myłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie wiem skąd takie pomysły przychodzą do głowy :errr: czytałam przed transferem różne cuda :szok:
Wstałam wzięłam prysznic zjadłam śniadanie i pojechałam .Czysta pachnąca :)gotowa na przyjęcie embrionka :D
 
reklama
U mnie sukcesem zakończył się drugi transfer, ale całą procedurę robiłam od nowa, bo z pierwszej nie miałam żadnych mrozaków.

U nas pierwsza stymulacja (transfer odroczony) crio trzydniowego 8B i porażka.
Druga stymulacja (transfer odroczony) crio trzydniowego 8B i porażka.
Trzeci criotransfer (druga stymulacja) trzydniowe 6B i 5B- ciaza biochemiczna.
Trzecia stymulacja (transfer odroczony)- czwarty criotransfer pięciodniowego 4AA i jutro zaczynamy 20 tydzien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak to bedzie zawsze marzyla mi sie parka mieszana i imiona juz dawno wybralam a teraz bede miala parke dziewczynek albo chlopakow ale kto wie moze jeszcze nic straconego bo jak to mi mowia kolezanki ze jak juz zaczelam od dwojki to teraz juz z gorki . Moj M to ostatnio wymyslil Traute i Alojz no masakra !!!!!
To pojechal niech lepiej twoj m nie wybiera imion :)
 
Ja nie wiem skąd takie pomysły przychodzą do głowy :errr: czytałam przed transferem różne cuda :szok:
Wstałam wzięłam prysznic zjadłam śniadanie i pojechałam .Czysta pachnąca :)gotowa na przyjęcie embrionka :D
ja już tyle głupot się naczytałam, że już sama nie wiem co o tym myśleć. Tak samo z pęcherzem... Jedni twierdzą, ze im bardziej wypełniony tym lepiej, a inni że ma być średnio wypełniony. Przy pierwszym transferze miałam tak pełny pęcherz, że nie mogłam się wyprostować :p Kilka razy próbowałam trochę odsikać, ale to nic nie dawało :p A Pani dr podczas usg śmiała się, że pęcherz mam po samą szyję :p drugi raz już taka głupia nie będę :p
 
:):)
Ja mu napisze na kartce drukowanymi literami jak pojedzie do urzędu bo jak go znam to zpanikowany będzie na maksa to jeszcze coś pomyli :)
:-) :)
:rofl2:
:happy2:
 
ja już tyle głupot się naczytałam, że już sama nie wiem co o tym myśleć. Tak samo z pęcherzem... Jedni twierdzą, ze im bardziej wypełniony tym lepiej, a inni że ma być średnio wypełniony. Przy pierwszym transferze miałam tak pełny pęcherz, że nie mogłam się wyprostować :p Kilka razy próbowałam trochę odsikać, ale to nic nie dawało :p A Pani dr podczas usg śmiała się, że pęcherz mam po samą szyję :p drugi raz już taka głupia nie będę :p
Ja byłam dwa razy i pęcherz miałam pusty ani razu nikt mi nie kazał mieć pęcherza pełnego ani do transferow ani do iseminacji
 
Eeee dziewczyny widzę, że większości z Was już się udało :) To pocieszające :) Zastanawiałam się nie raz jak to jest z tym in vitro, czy jeśli ktoś próbuje i nie zraża się porażkami, to większości się udaję, czy raczej nie jest tak kolorowo i pozytywne zakończenie raczej spotyka mniejszość...
 
reklama
Jak juz jest taki temat to fakt ze nie mam faceta od 4 miesiecy ale odkad jestem w ciazy mam bardzo często nad ranem sny erotyczne i tak mi sie chce seksu jak nigdy...mawet sprzed ciazy takiej ochoty nigdy nie mialam...
I zdecydowałas się na samotne macierzyństwo? Podziwiam;) a jeśli mogę zapytać...rozumiem że żeby podejść do ivf korzystałas z banku nasienia czy jak? Mam nadzieję że niczym cie nie uraze że o to pytam :)
 
Do góry