reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusja czemu Cię nie ma na ciężarówki? [emoji1] i czy mogę Cię tam dopisać?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba z przyzwyczajenia tu zaglądam, jeszcze zanim udało mi się zajść w ciążę (w sumie od lutego) czerpałam tu wiele informacji i dzieliłam się swoimi doświadczeniami. Spoko, dopisz mnie do ciężarówek i od razu poproszę link.
 
Dziewczyny, może chcecie poprzeć list otwarty w sprawie projektu dotyczącego in vitro?
Link do: List Otwarty w sprawie projektu dotyczącego in vitro – zbieramy podpisy | Krótki blog
Jak myślicie, zaostrza przepisy dot in vitro czy raczej ten idiotyczny projekt nie przejdzie? Staram się być dobrej myśli, ale nie wiem co myśleć. Jakaś dziewczyna na innym forum pisała, że dwóch posłów z kukiz 15 się wycofało. Wystarczy, że wycofa się jeszcze jeden i projekt trafi do kosza. Podała nawet adresy e mail tych młodszych posłów, którzy podpisali się pod tym, żeby wysyłać im maile, może ruszy ich sumienie. Tak sobie myślę, że to niesprawiedliwe, że o naszym szczęściu będzie decydowało kilkanaście osób, które nawet za bardzo nie mają pojęcia co popierają... Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie jeździć za granicę.
 
A co do tych wszystkich zapachów w dniu transferu czytałam nawet żeby dzień wcześniej szamponu nie używać, bo na włosach długo zapach się utrzymuje. .. Pewnie to przesada, ale człowiek w desperacji czepia się wszystkiego :)
 
W zasadzie nie mamy teraz dobrej opcji na rząd - żadna z obecnych partii nie jest jakaś szałowa. Ale fakt faktem, że ciężko żeby było gorzej niż jest.
 
reklama
Do góry