reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Kobietki , przerwę Wam ten seksowny temat :happy2: a więc juz od punkcji boli mnie podbrzusze - no ale jakoś się z tym liczyłam wiadomo 11 nakłóć musi gdzieś sie to odbić - w niedziele transfer - no i cały czas mnie podbrzusze boli - z nd na pon to spac nie mogłam coś mnie tak ciągło - ale wytłumaczyłam sobie że dr widział moje jajniki i że to nie hiperka - no ale dzisiaj znow boli mnie podbrzusze - jak myslicie ?? kiedy to przejdzie?? wogóle pomijam fakt że od punkcji biorę tyle luteiny dowcipnie że już nawet nie mam gdzie jej wmieścić - a od podjęzykowej taką mam zgage że szok - ale cóż nie zrobię dla mojej kropeczki :-D:-D:-D a wogóle to cycki mam już jak 2 armaty od tego progesteronu i wg chyba od tych wszystkich hormonów - no ale maż się ciesz :biggrin2::biggrin2:

Małgosia, Twoje jajka wyglądają jak "druszlak" dobre określenie wymyśliła Ewunka [emoji51] daj im odpocząć.
Trzymam kciuki do niedzieli. Dzwon do Kliniki i dowiaduj sie jak sie dzielą. Obyś miała szalona 6! [emoji7][emoji106][emoji256]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi perfumami a dniu transferu? Wiem że nie można używać, ale też zastanawiam się czy np zapach ubrań (płyn do płukania) czy jakiś żel pod prysznic/do higieny intymnej jest bez znaczenia?

Nie dajmy sie zwariować.
Poważnie.
Oszaleć można od tych wszystkich "cudów" przed i po transferze.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi perfumami a dniu transferu? Wiem że nie można używać, ale też zastanawiam się czy np zapach ubrań (płyn do płukania) czy jakiś żel pod prysznic/do higieny intymnej jest bez znaczenia?
Ja do higieny intymnej kupilam sobie specjalnie zel z AA Med...bezzapachowy. z tej serii jest duzo kosmetykow. Moze to glupie ale ja juz chwytalam sie wszystkiego...
 
reklama
Małgosia, Twoje jajka wyglądają jak "druszlak" dobre określenie wymyśliła Ewunka [emoji51] daj im odpocząć.
Trzymam kciuki do niedzieli. Dzwon do Kliniki i dowiaduj sie jak sie dzielą. Obyś miała szalona 6! [emoji7][emoji106][emoji256]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam transfer w niedziele jestem juz po moze sie zle wyrazilam .Punkcje mialam w czwartek
 
Do góry