reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem jak to bedzie zawsze marzyla mi sie parka mieszana i imiona juz dawno wybralam a teraz bede miala parke dziewczynek albo chlopakow ale kto wie moze jeszcze nic straconego bo jak to mi mowia kolezanki ze jak juz zaczelam od dwojki to teraz juz z gorki . Moj M to ostatnio wymyslil Traute i Alojz no masakra !!!!!
 
reklama
Czytałam rano, że niektóre dziewczyny brały relanium po transferze... faktycznie można brać i nie zaszkodzi? Myślę, że przydałby mi się jakiś "uspokajacz" i zastanawiam się czy nie zapytać o to mojej pani dr.
 
Cześć Kobietki , przerwę Wam ten seksowny temat :happy2: a więc juz od punkcji boli mnie podbrzusze - no ale jakoś się z tym liczyłam wiadomo 11 nakłóć musi gdzieś sie to odbić - w niedziele transfer - no i cały czas mnie podbrzusze boli - z nd na pon to spac nie mogłam coś mnie tak ciągło - ale wytłumaczyłam sobie że dr widział moje jajniki i że to nie hiperka - no ale dzisiaj znow boli mnie podbrzusze - jak myslicie ?? kiedy to przejdzie?? wogóle pomijam fakt że od punkcji biorę tyle luteiny dowcipnie że już nawet nie mam gdzie jej wmieścić - a od podjęzykowej taką mam zgage że szok - ale cóż nie zrobię dla mojej kropeczki :-D:-D:-D a wogóle to cycki mam już jak 2 armaty od tego progesteronu i wg chyba od tych wszystkich hormonów - no ale maż się ciesz :biggrin2::biggrin2:
 
Nie wiem jak to bedzie zawsze marzyla mi sie parka mieszana i imiona juz dawno wybralam a teraz bede miala parke dziewczynek albo chlopakow ale kto wie moze jeszcze nic straconego bo jak to mi mowia kolezanki ze jak juz zaczelam od dwojki to teraz juz z gorki . Moj M to ostatnio wymyslil Traute i Alojz no masakra !!!!!


O matko :szok::szok::szok: no napewno inaczej - hihihihihihi
 
Czytałam rano, że niektóre dziewczyny brały relanium po transferze... faktycznie można brać i nie zaszkodzi? Myślę, że przydałby mi się jakiś "uspokajacz" i zastanawiam się czy nie zapytać o to mojej pani dr.
Ja mialam zalecenie godzine przed wziasc i potem tez chyba trzy dni
 
O matko :szok::szok::szok: no napewno inaczej - hihihihihihi
tak sie ze mna drazni o tych innych to nawet nie pisze ale z ta Trauta to mnie obudzil kiedys o szostej rano i mowi mi ze przypomnialo mu sie imie kolezanki z pracy mojego taty jak mu kiedys opowiadal jaka paskudna kawe im robila i ze to byla taka wielka cherszt baba no myslalm ze zlece z lozka taki oto moj kochany M
 
tak sie ze mna drazni o tych innych to nawet nie pisze ale z ta Trauta to mnie obudzil kiedys o szostej rano i mowi mi ze przypomnialo mu sie imie kolezanki z pracy mojego taty jak mu kiedys opowiadal jaka paskudna kawe im robila i ze to byla taka wielka cherszt baba no myslalm ze zlece z lozka taki oto moj kochany M

Trzeba przyznać że ma chłopina wyobraźnie ;-) ;)
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi perfumami a dniu transferu? Wiem że nie można używać, ale też zastanawiam się czy np zapach ubrań (płyn do płukania) czy jakiś żel pod prysznic/do higieny intymnej jest bez znaczenia?
 
Do góry