reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wróciłam od lekarza wlasnie, pozniej nadrobię, dziewczyny nie uwierzycie, to znaczy ja nie wierze, USŁYSZAŁAM I ZOBACZYŁAM SERDUSZKO!!! Te ktore pamietają moje zmagania z beta to wiedza, ze to dziwne i nie mogłam za bardzo sie tego spodziewać. Prawie dwa tyg temu odstawiłam juz leki czekając na @ i jak juz do tej myśli w miarę przywykłam, chciałam zeby @ przyszła jak najprędzej, zeby przystąpić do transferu jeszcze w tym roku... A tu takie rzeczy....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aneczko wielkie gratulacje. Teraz tylko spokoj i odpiczynek i niestresuj juz kropka. Przygotuj sie na nastepna wizyte bo juz zobaczysz swoja cala dzidzie a nie tylko serduszko.
 
reklama
Dziekuje u mnie jest wszystko ok. Bylam na badaniach prenetalnych,malenstwo rozwija sie prawidlowo prawdopodobnie bedzie chlopiec. Mdlosci juz mnie opuscily no zdazy sie raz na jakis czas,ale za to zgaga mnie dopadla. Brzusio juz powoli zaczol rosnac i dzis jestem w 12tc
Ciesze sie ze u synka wszystko dobrze...niech rosnie zdrowo u mamusi...
 
Wróciłam od lekarza wlasnie, pozniej nadrobię, dziewczyny nie uwierzycie, to znaczy ja nie wierze, USŁYSZAŁAM I ZOBACZYŁAM SERDUSZKO!!! Te ktore pamietają moje zmagania z beta to wiedza, ze to dziwne i nie mogłam za bardzo sie tego spodziewać. Prawie dwa tyg temu odstawiłam juz leki czekając na @ i jak juz do tej myśli w miarę przywykłam, chciałam zeby @ przyszła jak najprędzej, zeby przystąpić do transferu jeszcze w tym roku... A tu takie rzeczy....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!
Kochana cuda są u nas:)
ale dajesz pozytywnego kopa nam wszystkim tutaj:) oby wiecej takich informacji szczęśliwych na forum:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, a wiecie od czego zależy kiedy transfer jest robiony? Wiem, że od oceny embriologa oczywiscie, że lekaż decyduje...ale mówiono wam dlaczego?

Taka już jest ta moja ciekawska natura, muszę rozumieć, inaczej czuję sie jak bym od ścian sie odbijała, jak na pikniku na na kruchym lodzie albo w Krainie Chichów... Nie mogę siąść na tyłku spokojnie.
 
Do góry