reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Małgosiu, szczęścia nie da się oszacować w cyferkach. Odkąd staram sie o malucha wielokrotnie sie o tym przekonałam. No bo jak inaczej wytłumaczyć sobie, że spełniają sie marzenia przy szansach cieńkich jak ten włos, podczas gdy innym, z wielokrotnie pewniejszym wyliczonym statystycznie szczęściem zostaje smutek. Pozostaje nam wierzyć, że się uda, nawet kiedy usłyszymy cos, przez co po prostu trzeba zasmarkać sweter albo dwa.

I przepraszam, ze przekręciłam Twoje imię rano
 
reklama
Wróciłam od lekarza wlasnie, pozniej nadrobię, dziewczyny nie uwierzycie, to znaczy ja nie wierze, USŁYSZAŁAM I ZOBACZYŁAM SERDUSZKO!!! Te ktore pamietają moje zmagania z beta to wiedza, ze to dziwne i nie mogłam za bardzo sie tego spodziewać. Prawie dwa tyg temu odstawiłam juz leki czekając na @ i jak juz do tej myśli w miarę przywykłam, chciałam zeby @ przyszła jak najprędzej, zeby przystąpić do transferu jeszcze w tym roku... A tu takie rzeczy....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratki kochanado konca wierzylam w twoja kropke. Troche dala mamie popalic ale jest waleczna jak zadna inna przetrwala bez lekow zeby dac mamusi w koncu radosc :) z pykania ❤❤❤
 
Trzymamy kciuki za udany transfer i piekne wodoki i odglosy pykajacego serduszka
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni



25:Małgoś86- transfer
25:AniaCh83 - usg serduszkowe

26:malutkikaczorek -wizyta w trakcie stymulacji
28: jaskolcia - wizyta u gin po histeroskopii
28:kasik99 -rozpoczecie stymulacji
29:jagodaaga - wizyta przed crio
30:Blastka - betowanie
30:ema51 - criotransfer

Październik
3: Ewunka - betowanie 1
3:rybka14 - badania prenatalne
3:Hooope 86- betowanie
3:Marley - usg serduszkowe
3:jaskolcia - wizyta przed crio
3:BeataWarszawa -wizyta przed stymulacja
4:milagros - wizyta przed crio
4:kasik99- kontrola w trakcie stymulacji
5:katherina - wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
5:gosia321 - wizyta przed stymulacja
10:lile - badanie prenatalne
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Falka- rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤❤[/QUOTE]
 
upload_2016-9-25_19-54-46.png


z dzisiejszego czarnego protestu we Wrocławiu
 

Załączniki

  • upload_2016-9-25_19-54-46.png
    upload_2016-9-25_19-54-46.png
    1 006,8 KB · Wyświetleń: 324
Małgosiu wiem co czujesz, bo przez 2 ostatnie stymulacje właśnie tak miałam. 2 stymulacja 1 zarodek nic. Teraz 2 zarodki został z nami jeden - do tej stymulacji podeszłam tak od niechcenia. Nie wierzyłam, że się uda. Nie dość, że 3 komórki były dojrzałe to z tego tylko 2 się ładnie zapłodniły. Trzeba się wypłakać, bo to pomaga wyrzucić z siebie cały smutek. Ale później podnieść głowę i wierzyć, że się uda
 
Hej Serducha !
Troszkę się nie odzywałam , ale to dlatego że miałam ciężki ostatni tydzień w pracy a w sumie to dwa ostatnie tygodnie były ciężkie . Czytałam Was regularnie ale jakoś nie było weny aby coś napisać , u mnie na razie nic się nie dzieje acz kolwiek dużymi krokami zbliżam się do crio myślę że w okolicach po 20 października -Gosiulku możesz mnie wstępnie wpisać w kalendarzu , w przyszłym tygodniu będę dzwonić do doktorka i dowiem się coś więcej .

U Was wiele się działo ale w sumie więcej pozytywnych wydarzeń , Ewunka ,Hooope trzymam kciuczki za wasze okruszki niech mocno się wtulą :)
AniaCh83 mały twardziel nam rośnie - po takich ekscesach , teraz już będzie z górki :*

Kobietki pytanko , czy któraś z Was podchodziła do crio na cyklu naturalnym ????
 
Hej Serducha !
Troszkę się nie odzywałam , ale to dlatego że miałam ciężki ostatni tydzień w pracy a w sumie to dwa ostatnie tygodnie były ciężkie . Czytałam Was regularnie ale jakoś nie było weny aby coś napisać , u mnie na razie nic się nie dzieje acz kolwiek dużymi krokami zbliżam się do crio myślę że w okolicach po 20 października -Gosiulku możesz mnie wstępnie wpisać w kalendarzu , w przyszłym tygodniu będę dzwonić do doktorka i dowiem się coś więcej .

U Was wiele się działo ale w sumie więcej pozytywnych wydarzeń , Ewunka ,Hooope trzymam kciuczki za wasze okruszki niech mocno się wtulą :)
AniaCh83 mały twardziel nam rośnie - po takich ekscesach , teraz już będzie z górki :*

Kobietki pytanko , czy któraś z Was podchodziła do crio na cyklu naturalnym ????
Ja podchodzilam do crio na naturalnym bo jak pisałam wcześniej na tabsach endo nie rosło
 
Trzymamy kciuki za udany transfer i piekne wodoki i odglosy pykajacego serduszka
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni



25:Małgoś86- transfer
25:AniaCh83 - usg serduszkowe

26:malutkikaczorek -wizyta w trakcie stymulacji
28: jaskolcia - wizyta u gin po histeroskopii
28:kasik99 -rozpoczecie stymulacji
29:jagodaaga - wizyta przed crio
30:Blastka - betowanie
30:ema51 - criotransfer

Październik
3: Ewunka - betowanie 1
3:rybka14 - badania prenatalne
3:Hooope 86- betowanie
3:Marley - usg serduszkowe
3:jaskolcia - wizyta przed crio
3:BeataWarszawa -wizyta przed stymulacja
4:milagros - wizyta przed crio
4:kasik99- kontrola w trakcie stymulacji
5:katherina - wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
5:gosia321 - wizyta przed stymulacja
10:lile - badanie prenatalne
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:Rustynka - criotransfer
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Falka- rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤❤
 
reklama
Witajcie Dziewczyny , dziękuję za wsparcie - jeście niezastąpione:happy: a więc... zajechaliśmy do kliniki w dobrych nastrojach - myślałam że mi pęcherz rozsadzi ale czekałam cierpliwie.. no i przyszła Pani embriolog, zaprosiła nas do gabinetu i oznajmiła że mamy już tylko jedną kropke:(:(zasmuciłam się strasznie ale byłam twarda... na dodatek powiedziała że w skali od 1-4 - nasza kropka ma 3 - z czego oczywiście 1 najlepsza - wtedy już myślałam nie wydusze z siebie ani słowa - ale oczywiście usłuszałam że 1 czasami nie dają rady - i zeby mieć nadzieję ... no cóż wyszliśmy na korytarz i jak nigdy - uwierzcie nigdy - bez słowa czekaliśmy na transfer.Przyszła pielęgniarka - poszłam się przebrac ,wyszłam na korytarz do M i ryczałam jakr bóbr - cały swetr miał mokry :errr:tak się rozkleiłam ...później był już transfrer- leżałam jakieś 20 min , patrząc w sufit i wciąż się modliłam - ogólnie klinike i lekarza i wogóle całą opieke oceniam bardzo pozytywnie a co będzie dalej - czas pokaże - jak myślicie kiedy mogę zrobić test??
Przesyłam dobre wibracje. Betowanie chyba w 11 dniu po. Ściskam cieplutko Ciebie i kropka. Niech się trzyma dzielnie mamusi :)
 
Do góry