reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byłam u mojego gina (mediciver). Troche z tum grzybkiem a trochę ze skierowaniami. Wypisał mi na wszyściusieńko, nawet na chlamydie. Tylko AMH w invimedzie mi zostanie do zrobienia :)

A z kolei mąż uslyszał, że "w pakiecie nie ma leczenia nieplodnosci" i nic nie dostał. Nawet skierowania na głupią grupe krwi. Żsq Tyle, że on zadzwonił do lekarza dyzurującego na infolinię bo jego urolog jest mocno niedostępny.
 
reklama
Malgos witaj...czytaj szybciej :) ta ksiazke zebys zaczela wierzyc...ja tez mam pco i tez czytalam ta ksiazke...wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatke jak opowiadalam o swoich wizualizacjach...wiem ze to co sie teraz dzieje w sejmie tylko bardzo stresuje...ale mysl ciagle o tym ze w niedziele bedziesz ze swoimi kropkami...


W sumie to masz rację po co mi więcej kropek - skoro 2 mi spokojnie wystarczą :-p noo z ustawą obawiam się najgorszego niestety - co za oszołomy !!!!!!:szok::szok: brak słów
 
Słabo mi .......mimo że wiedziałam że tak będzie ....
Jak to teraz wygląda czasowo. ? Ile mają na jakieś decyzję. ?
Ja się boję, że to będzie ustawa na otarcie łez jedynego właściwego elektoratu. Kompromis aborcyjny zostanie, ale tutaj mogą sobie pofolgować. Przecież większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi, jaka to skomplikowana procedura i że ta nowa ustawa to wyrok śmierci dla invitro.
 
Może być różnie - albo będą przeciągać w czasie,albo krótka piłka. Obywatelski projekt o złagodzeniu ustawy aborcyjnej odrzucili od razu- 176 głosami samych pisiorów:-\ A dziady obiecywały, że obywatelskich projektów nie będą odrzucać po pierwszym czytaniu...
Tych właściwych projektów obywatelskich. A to różnica ;)
 
O takie podejście jest tu bardzo porządane!
2 piękne Kropusie, zobaczysz jakie bedą dorodne [emoji7][emoji256]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


DZIĘKUJĘ :-) :) już Was uwielbiam :-D:-D:-D
A powiedzcie jak to jest z tą liczbą kropek które mogą podać - bo oni mi dziś powiedzieli że mogą podać 2 i że mamy zadecydować - mam 30 lat i prędzej mówili że podadzą 1 - jak to jest ??
 
DZIĘKUJĘ :-) :) już Was uwielbiam :-D:-D:-D
A powiedzcie jak to jest z tą liczbą kropek które mogą podać - bo oni mi dziś powiedzieli że mogą podać 2 i że mamy zadecydować - mam 30 lat i prędzej mówili że podadzą 1 - jak to jest ??
Ogolnie decyzja nalezy do ciebie. Podanie dwoch to z jednej strony wieksze szanse a z drugiej ciaza podwyzszonego ryzyka. Musisz z mezem w porozumieniu z lekarzem podjac decyzje. Ja mam 31 lat i zdecydowalam sie na 1 kropeczke...
 
DZIĘKUJĘ :-) :) już Was uwielbiam :-D:-D:-D
A powiedzcie jak to jest z tą liczbą kropek które mogą podać - bo oni mi dziś powiedzieli że mogą podać 2 i że mamy zadecydować - mam 30 lat i prędzej mówili że podadzą 1 - jak to jest ??

Musisz tez pamiętać ze ta jedna podana moze sie podzielić jeszcze na 2 [emoji7][emoji173]️
Ja mam w sobie jedna Kropkę, tez mam 30 lat
Pozwoliłam jej sie podzielić nawet na 3 jak ma chęć, byle by z Nami została [emoji256][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry