reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

PO wróci do rządów- chcą wrócić ustawę, przywrócić refundację.
Jesteśmy jedynym krajem w Europie który chce wycofać in vitro" bo faktycznie do tego zmierza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj mamuśka nie bój się na zapas.
Spróbuj wyolbrzymic szczęście jakie Cię spotkało. A nie problem który siedzi Ci z tyłu głowy. Nie daj się!
Staram się wizualizować sobie krewetkę i myśleć pozytywnie :) Zapisałam się nawet na warsztaty"Będę mamą". Idę sprzątać, może pomoże mi to oderwać myśli.
 
Malgos witaj...czytaj szybciej :) ta ksiazke zebys zaczela wierzyc...ja tez mam pco i tez czytalam ta ksiazke...wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatke jak opowiadalam o swoich wizualizacjach...wiem ze to co sie teraz dzieje w sejmie tylko bardzo stresuje...ale mysl ciagle o tym ze w niedziele bedziesz ze swoimi kropkami...
 
Trzymamy kciuki za piekne widoki i odglosy serduszka :*
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


23: butterfly - wizyta serduszkowa
23:AniaCh83 -usg serduszkowe

Falka- rozpoczecie stymulacji
endarz gdzie którą
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
[/QUOTE]


Zadzwonili wieczorem z kliniki, lekarz nie dojedzie na dzis wieczor, jade w niedziele na 13:30.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedna dziewczyna mnie tu rozwala, jest w 36 tyg zaczynają jej się skurcze, szyjka sie skróciła. Lekarz kazał leżeć, a ona mowi ze dlatego właśnie idzie pochodzić po schodach. Opowiada jak w ciazy lekarka kazała jej brać luteine to nie brala, kwas foliowy - jak jej się przypomniało. Przykre słuchać takich rzeczy, gdzie samemu robi się milion rzeczy zeby bylo wszystko dobrze.

Oj, jeszcze o 'lepszych' przypadkach słyszałam nieraz. I takie zazwyczaj bez problemu zachodzą w ciąże, mimo, ze nie dbają o sobie to rodzą zdrowe dzieci, a pozniej dają tym dzieciom po trzech miesiącach krowie mleko, zaraz potem czekoladę i obiady dla dorosłych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 


Zadzwonili wieczorem z kliniki, lekarz nie dojedzie na dzis wieczor, jade w niedziele na 13:30.
W niedzielę serducho jeszcze piękbiej i mocniej będzie dudnić :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
Zadzwonili wieczorem z kliniki, lekarz nie dojedzie na dzis wieczor, jade w niedziele na 13:30.
W niedzielę serducho jeszcze piękbiej i mocniej będzie dudnić :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]

Oby, choc raczej sie na to nie nastawiam, ale wiadomo, nadzieja umiera ostatnia. Zajrzę chyba do tej książki, o ktorej mówią dziewczyny, czyli ze jak sobie tak bardzo wyobraże i tak bardzo bede chciała to tak bedzie ??
Ale z taka beta to chyba moja wyobraźnia na nic sie zda...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry