reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wlasnie rozmawiałam, ale nie z Mrugaczem, tylko z tym u ktorego byłam w Londynie juz dwa razy. Prof. Knapp , moze znacie, z Białegostoku przyjeżdża z kriobanku. Dzis mija miesiac od transferu. Tydzien temu w weekend, na usg nic nie było widac, tylko obrzmiała macice i wielkie jajniki, w miniona sobote pojawił sie pęcherzyk, hiperka sie zmniejsza.
Lekarz teraz powiedział, zeby czekac i znowu przyjść na usg w weekend, i do tego czasu skontrolować betę. Zwariuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pozostaje tylko czekać na wizytę. Ja w 26dpt zobaczyłam serduszko. Niepokojąca jest ta beta. Życzę, aby wszystko się wyjaśniło.
 
reklama
Dziewczyny, prosze pomóżcie, czy to normalne, ze tydzien po odstawieniu leków wciąż mam progesteron >60 i estradiol 1813... , a beta urosła z 600 we wtorek do 1703 dzisiaj... ???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu a moze to jednak upragniona ciaza. Moze kropka zrobila ci takiego psikusa :)
Bo jesli beta urosla to ja nie widze innego wytlumaczenia :)
 
Beta wg norm lab pokazuje 5-6tydzien, wg okresu wlasnie skonczyl sie 7. Te hormony dziwne , PRG to nawet na 2-3 trymestr , a e2 na pierwszy trymestr.
Ja nie wiem co mam myślec. Znowu pojawiła sie jakas iskierka nadziei.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Część dziewczyny:) Ewcia trzymaj kropka:) ja w niego wierzę:) Zosia piękna wiadomość :) gratuluje. Rybka zdrówka dla Was Kath bedzie dobrze:) daj nie się czyta ze wychodzi:) mi dziś uzbierali 7 komórek A ile będzie do piątku zarodków się okaże :) wiec trzymajcie kciuki aby jak najwięcej było zarodków do zbadania. Ale skoro tyle tu szczęścia to może też mnie dotknie.
 
Część dziewczyny:) Ewcia trzymaj kropka:) ja w niego wierzę:) Zosia piękna wiadomość :) gratuluje. Rybka zdrówka dla Was Kath bedzie dobrze:) daj nie się czyta ze wychodzi:) mi dziś uzbierali 7 komórek A ile będzie do piątku zarodków się okaże :) wiec trzymajcie kciuki aby jak najwięcej było zarodków do zbadania. Ale skoro tyle tu szczęścia to może też mnie dotknie.

Shaggy! Wszystko bedzie dobrze [emoji106] trzymamy kciuki!
Kiedy masz mieć transfer?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewunka ściąga z zarodków:
Pierwszy dzien po zaplodnieniu - przedjadrza.
Drugi dpz - od 2 do 4 blastomerów
3 dpz - od 6do 8 blastomerow
4 dpz - morula czasem wczesna blastocystA
5dpz - blastocysta o różnym stopniu rozprezenia od 1 do 5. Wiecej szczegółów?
 
Do góry