reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Motylku czy ciebie tez kluja jajniki?
Czasem mnie coś zakłuje- raz w okolicach jajników, raz w pachwinie, a jeszcze kiedy indziej gdzieś z boku pleców. Dziś w ogóle gorzej się czuję, zjadłam placki ziemniaczane i zaczął mnie boleć brzuch. Chyba odwykłam od tłuszczu. Do tego luteina trochę zmieniła kolor, mam nadzieję, że to nie zapowiedź plamienia :(
 
reklama
Wasze zdrowie mordki moje :)
2016-09-17 18.35.02.jpg
 

Załączniki

  • 2016-09-17 18.35.02.jpg
    2016-09-17 18.35.02.jpg
    131,6 KB · Wyświetleń: 384
Dziewczyny ja tez mam teraz Enel Med, tu mam właśnie tak ze akceptują skierowania od lekarza zewnetrznego, pod warunkiem ze nie jest to klinika leczenia niepłodności.
Kiedys w luxmed miałam takie cyrki. Teraz wiem ze wszystko mam w pakiecie i najpierw po skierowanie do ginekologa poza enel med a pózniej na badania do laboratorium Enelmed. Bez problemu. Tylko AMH nie miałam w pakiecie.
Dla mnie to jest niezrozumiałe, skoro płacimy grube pieniądze za dodatkowe ubezpieczenie to dlaczego lekarz nie chce skierowac? [emoji35] bo co? Bo niepłodna? Bo gorsza? Nosz kur.... [emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W medicover uznają tylko skierowanie od lekarza specjalisty z medicover, nie przyjmują skierowania od innych lekarzy. Ja wszystkie badania miałam w pakiecie, ale zgodnie z OWU na badania musisz mieć skierowanie od lekarza specjalisty z medicover, a lekarze zgodnie z zaleceniami "odgórnymi"nie chcą wypisywać tych skierowań. Jak już usłyszą, że masz problem z zajściem w ciążę, to od razu kierują do kliniki leczenia niepłodności wskazując, że ta placówka nie zajmuje się takim problemem. Pół roku temu złożyłam reklamację, że odmówiono mi badań przedkoncepcyjnych dla kobiet. Czekałam kilka miesięcy na odpowiedź, a przypominałam się co tydzień. Dwa tygodnie temu dostałam odpowiedź, że za część badań (ok. 300 zł) dostanę zwrot po okazaniu faktury. Ogólnie uważam, że medicover i luxmed to przychodnie dobre, jak chce się iść do internisty. W przypadku, gdy potrzebujesz specjalisty to albo nie ma terminów przez kilka następnych miesięcy albo jak się już dostanę, to wydaje mi się, że zatrudniają chyba najsłabszych na rynku.
 
Jak odstawisz leki to macica oczyści się sama. Ja poroniłam 30 dni po transferze i bałam się że będą mnie czyscić ale Pani dr powiedziała że w tak wczesnym stadium organizm się sam oczyszcza. Przykro mi;( wiem jak to boli;(

Misis, odgrzebalam Twoj post sprzed ponad tygodnia. Powiedz mi Kochana prosze, czy przed poronieniem widziałaś cos na usg??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W medicover uznają tylko skierowanie od lekarza specjalisty z medicover, nie przyjmują skierowania od innych lekarzy. Ja wszystkie badania miałam w pakiecie, ale zgodnie z OWU na badania musisz mieć skierowanie od lekarza specjalisty z medicover, a lekarze zgodnie z zaleceniami "odgórnymi"nie chcą wypisywać tych skierowań. Jak już usłyszą, że masz problem z zajściem w ciążę, to od razu kierują do kliniki leczenia niepłodności wskazując, że ta placówka nie zajmuje się takim problemem. Pół roku temu złożyłam reklamację, że odmówiono mi badań przedkoncepcyjnych dla kobiet. Czekałam kilka miesięcy na odpowiedź, a przypominałam się co tydzień. Dwa tygodnie temu dostałam odpowiedź, że za część badań (ok. 300 zł) dostanę zwrot po okazaniu faktury. Ogólnie uważam, że medicover i luxmed to przychodnie dobre, jak chce się iść do internisty. W przypadku, gdy potrzebujesz specjalisty to albo nie ma terminów przez kilka następnych miesięcy albo jak się już dostanę, to wydaje mi się, że zatrudniają chyba najsłabszych na rynku.
Potwierdasz mnie w przekonaniu ze wszędzie działa to tak samo. Jak człowiek reklamuje i ma racjie to dopnie swego .
Motylek niech oni Ci tam nie wmawiają ze się nie należy!
 
reklama
Do góry