reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\

No tez bym była, o poerwszej ciazy powiedziałam zaraz po tym jak sie dowiedziałam, pewnie około 8tyg, od razu wypaplali. Powiedziałam, ze o następnej ciazy powiem po 12 tyg. Teraz stymulację i resztę przechodziłam w domu u mamy, wiec chcąc niechcac wie mama i moje trzy siostry i maz jednej siostrze powiedział. Ledwo go powstrzymałam, zeby nie mówił swojej matce, bo ona niby nie powie, a temu powie i temu powie, bo przeciez tamte nie powiedzą ...

Dziewczęta dziękuję dziękuję dziękuję .
Właśnie dzwonili .
Jutro być może będę musiała na trawie domalowac kwiatki . To ta 1 na milion znalazłam ją . Dojrzała śliczna malutka zapłodnienia się jest transfer . Jutro 11.30 będzie juz z mamusia .
Moja moja moja :) dzielna jak mamusia .
Ja wiem ze to dopiero początek drogi do sukcesu ale dla mnie to MEGA sukces :)
Proszę o ciepłe myśli tańce i wierzace osoby o modlitwę :)

Gratki, bardzo sie ciesze !! [emoji846]



A ja jade za chwile na wizytę usg, boje sie. Co bedzie jak znowu nic nie zobaczy w macicy? Czy to bedzie znaczyło, ze bede musiała zrobić laparo? Ciagle nie krwawię, leki odstawiam we wtorek...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś mam wizytę u immunologa z uwagi na 3 pełne procedury w tym 2 które się nie udało i jedno poronienie. Jestem ciekawa co mi powie ale już mam dość trochę tego w obliczu tych zmian w ustawie które pewno wejdą. Chciałam brać program 2+1 tj. 2 procedury a jak się nie uda to 3 jest gratis a teraz to nie wiem czy w ogóle w Polsce podejdę do kolejnego in vitro. Wściekła jestem na tą naszą '"cudowna" władzę. Nie dość że zabrali dofinansowanie to teraz się przypier.... ile można komórek zapłodnić. Masakra. Przepraszam za te brzydkie słowa ale po prostu mam tej całej PISowskiej mafii dość. Kiedyś oglądałam program o in vitro w którym wypowiadała się żona jednego posła z PIS. Sam podchodził do in vitro z uwagi na złą jakoś nasienia, urodziły się bliźniaki a kolega z partii powiedział że swoje dzieci to on sobie sam zrobił. Żenada po prostu. Ten poseł już nie żyje a gdyby żył to na pewno nie przynależał by już do tej bandy idiotów. Takie spostrzeżenie na dziś. Miłego dnia kochane.
 
Ja dziś mam wizytę u immunologa z uwagi na 3 pełne procedury w tym 2 które się nie udało i jedno poronienie. Jestem ciekawa co mi powie ale już mam dość trochę tego w obliczu tych zmian w ustawie które pewno wejdą. Chciałam brać program 2+1 tj. 2 procedury a jak się nie uda to 3 jest gratis a teraz to nie wiem czy w ogóle w Polsce podejdę do kolejnego in vitro. Wściekła jestem na tą naszą '"cudowna" władzę. Nie dość że zabrali dofinansowanie to teraz się przypier.... ile można komórek zapłodnić. Masakra. Przepraszam za te brzydkie słowa ale po prostu mam tej całej PISowskiej mafii dość. Kiedyś oglądałam program o in vitro w którym wypowiadała się żona jednego posła z PIS. Sam podchodził do in vitro z uwagi na złą jakoś nasienia, urodziły się bliźniaki a kolega z partii powiedział że swoje dzieci to on sobie sam zrobił. Żenada po prostu. Ten poseł już nie żyje a gdyby żył to na pewno nie przynależał by już do tej bandy idiotów. Takie spostrzeżenie na dziś. Miłego dnia kochane.
I tak uzylas mało brzydkich słów. Zasługują na więcej ......
 
reklama
Do góry