reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Milagros to odpowiedz mi prosze moze jak wiesz dlaczego ja mam niski 29 i dlaczego mi nie rosnie pomimo 6 tabl luteiny dopochwowo 2 prolutexow i 3 duphastonow

Kasiu, ale Twój progesteron jest bardzo ładny, ciążowy [emoji4]
zreszta moze dziewczyny maja w innych jednostkach, ze on Taki duży [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten temat już był ale co na poprawę jakości nasienia tj liczebność ruchliwosc i budowę plemników? Jakie witaminy polecacie,mąż brał pro fertil 3 mies i nie było poprawy.Czym innym mogę go naszprycowac? Chyba że pro fertil trzeba brać dłużej albo coś innego?☺ pytam w razie W gdyby nasze zarodki się nie przyjęły.Witaminy mu nie zaszkodza a jak zacznie je brać teraz to może kiedyś będzie to pomocne :))) podpowiedzcie co mu dać?
 
Milagros to odpowiedz mi prosze moze jak wiesz dlaczego ja mam niski 29 i dlaczego mi nie rosnie pomimo 6 tabl luteiny dopochwowo 2 prolutexow i 3 duphastonow

Niestety nie wiem. U mnie tak bylo po hiperce i mi mowiono, ze juz nie spadnie i zebym nie badala. Odstawili mi calkowicie luteine.

Ja "wiem" tylko te rzeczy, ktore u mnie byly i o ktore pytalam lekarza.

Ja mam znajoma ktora wlasnie ma straszny problem z prg i oni w nia pakowali straszne ilosci zeby do tych 50 dobic. Moze tak masz i ty?
 
Ewuniu kasę zawsze sie wykombinuje, psychicznie też nie najgorzej , najbardziej nie chce żeby odbiło się to na mojej pracy bo mam po parę godzin w 3 szkolach i nie chce żadnych podejrzen:/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem zalamana moje wyniki
Beta z 9000 na 14700
Progesteron z 29 na 26
Lekarka powiedziala ze zle przyrasta beta i to swiadczy ze ciaza zle sie rozwija...
 
Ewuniu kasę zawsze sie wykombinuje, psychicznie też nie najgorzej , najbardziej nie chce żeby odbiło się to na mojej pracy bo mam po parę godzin w 3 szkolach i nie chce żadnych podejrzen:/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No to została najmniejsza przeszkoda
Praca. ....
Nie da się wizyt tak ustalić by były po pracy lub przed. ?
 
reklama
Do góry