reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez nie chcem calej gamy ale slyszalam przy kazdym ze to nie potrzebne i jak sie upre to mi cos zrobi albo przepisze leki. Cale szczescie ze o podlozu wapniowym i ewentualnym imsi zamiast icis bede gadac z embriologiem moze on nie bedzie takim sztywniakiem :)
Motylku a jak bylo u ciebie przy 1 stymulacji ze lekarz stwierdzil ze masz kiepskie komorki przestaly sie rozwijac czy poprostu nie daly ciazy ??
Nic nie mówił, że z komórkami coś było nie tak. Powiedział, że problemem były plemniki i skierował nas na badanie fragmentacji DNA. Dodał też, że nie z każdego zarodka jest ciąża.
 
reklama
Kaczorku do dzieła :)
Kobietki martwię się zmianami w ustawie :/ najwcześniej w ferie zimowe uda mi się ogarnąć stymulacje :/. A jak będzie za późno:/ M powiedział że nie ma sensu działać jak będzie można tylko jedna komórkę zaplodnic, ja w sumie myślałam że przy trzeciej stymulacji będzie można wszystkie komórki u mnie zaplodnic:(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Odrazu o Tobie pomyślałam jak mi przypomnieli o tej ustawie. .....
Nie dasz rady teraz finansowo. ? Czy psychicznie. ?
 
powiedzcie gdzie warto jechać na 4 dni w góry (okolice Wroclawia) żeby można było pospacerować i spędzić przyjemny długi weekend z mężem i 3,5 letnia córka i gdzie są jakieś atrakcje dla całej rodziny i dla dzieci żeby wyjazd nie był nudny jak flaki z olejem?
Chciałabym zrobić prezent dla męża i pobyć z nim i z córką i odnowić relacje (chciałabym wyjechać po transferze; w przerwie kiedy będę czekała na betę,co o tym myślicie?
 
Dziewczyny czy Was też przed zrobieniem bety bolał brzuch? Pojutrze zdrodnie z harmonogramem powinnam dostać @, a takie właśnie małpowe bóle mam od kilku dni...

Martwię sie ze coraz bliżej kolejna porażka :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Was też przed zrobieniem bety bolał brzuch? Pojutrze zdrodnie z harmonogramem powinnam dostać @, a takie właśnie małpowe bóle mam od kilku dni...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tuż przed wtorkowa beta a w środę miałabym dostać @ bolalo mnie podbrzusze a wieczorem silnie bolał jajnik lewy aż musiałam brać nospe i nawet w nocy mnie obudziło z bólu i skończyło nie na drugiej nospie. Bolało mnie tak do wtorku wieczorem a potem ból sam znikł. Włączyłam to że spodziewana @ tam mój organizm zareagował. Będzie dobrze nie denerwuj się. :*
 
powiedzcie gdzie warto jechać na 4 dni w góry (okolice Wroclawia) żeby można było pospacerować i spędzić przyjemny długi weekend z mężem i 3,5 letnia córka i gdzie są jakieś atrakcje dla całej rodziny i dla dzieci żeby wyjazd nie był nudny jak flaki z olejem?
Chciałabym zrobić prezent dla męża i pobyć z nim i z córką i odnowić relacje (chciałabym wyjechać po transferze; w przerwie kiedy będę czekała na betę,co o tym myślicie?

Ja polecam Karpacz. Można pochodzić spokojnie. Można wjechać wyciągiem pod śnieżne ale pozniej trzeba jeszcze kawałek dojść do schroniska , wózkiem spacerówkę nie pojedzie się bo są często kamienie. Jest tam naprawdę ładnie.
 
Ja tuż przed wtorkowa beta a w środę miałabym dostać @ bolalo mnie podbrzusze a wieczorem silnie bolał jajnik lewy aż musiałam brać nospe i nawet w nocy mnie obudziło z bólu i skończyło nie na drugiej nospie. Bolało mnie tak do wtorku wieczorem a potem ból sam znikł. Włączyłam to że spodziewana @ tam mój organizm zareagował. Będzie dobrze nie denerwuj się. :*

Ja mam takie skurczowe bóle od jakiegoś tygodnia :-( na nospie jestem niemal od początku, jak tylko czułam jakis dyskomfort (prewencja-ostatnio tego nie robiłam)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry