reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć:-) wasze forum czytam od dawna, ale się nie udzielalam. Dzięki wam jakoś wytrzymałam podczas stymulacji, transeru oraz w okresie oczekiwania na wyniki. I teraz mam do was pytanie beta w 10 dpt wyszła 55, natomiast w 12 dpt wyniosła 183, ale zrobiłam tez wyniki progesteronu i on wyszedł mi strasznie duży bo też 183, co to oznacz?proszę pomóżcie.
 
Cześć:-) wasze forum czytam od dawna, ale się nie udzielalam. Dzięki wam jakoś wytrzymałam podczas stymulacji, transeru oraz w okresie oczekiwania na wyniki. I teraz mam do was pytanie beta w 10 dpt wyszła 55, natomiast w 12 dpt wyniosła 183, ale zrobiłam tez wyniki progesteronu i on wyszedł mi strasznie duży bo też 183, co to oznacz?proszę pomóżcie.

Przede wszystkim gratulacje! :-)
Co do progesteronu to faktycznie bardzo wysoki. Ale jak tu dziewczyny piszą, jest wydzielany pulsacyjnie, więc najlepiej byłoby zrobić trzy razy podczas dnia o rożnych porach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam takie skurczowe bóle od jakiegoś tygodnia :-( na nospie jestem niemal od początku, jak tylko czułam jakis dyskomfort (prewencja-ostatnio tego nie robiłam)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Co pewien czas pobolewa mnie brzuch tak miałam od transferu aż do dziś. Nasz organizm cały czas przystosowuje sie do nowej sytuacji więc ja sobie tak to tłumacze i staram się nie myśleć źle . A jak przedwczoraj jakieś 30 min po aplikacji dopochwowe luteiny pojawiło mi się na wkładce lekko brązowa wydzielina to aż z nerwuw zakul mnie silnie brzuch. To na tle nerwowym. I już miałam czarne myśli ale przypomniałem sobie jak inne dziewczyny pisały że macisa jest już coraz bardziej ukrwiona i przez to gdzieś sobie zadlapalam bo to plamienie było tylko chwilowe.

Spokojnie jak na razie nic się złego nie dzieje u Ciebie. Tr,ymam mocno kciuki za Ciebie i kropka :*
 
Kilosierra dziękuję Ci za odpowiedź, może jeszcze dzisiaj uda mi się powtórzyć badanie. Ja Twoja historie dokładnie śledzę bo o ile dobrze pamiętam to transfer mialysmy tego samego dnia. Trzymam za Ciebie kciuki oraz oczywiście za wszystkie inne dziewczyny.
 
Kilosierra dziękuję Ci za odpowiedź, może jeszcze dzisiaj uda mi się powtórzyć badanie. Ja Twoja historie dokładnie śledzę bo o ile dobrze pamiętam to transfer mialysmy tego samego dnia. Trzymam za Ciebie kciuki oraz oczywiście za wszystkie inne dziewczyny.

Niestety, ale chyba znowu statystyki bedą nieubłagane. Ostatnio, tj koniec lipca 6 dziewczyn w ciągu dwóch dni robiło betę. Ja czekałam na wynik najdłużej. Kiedy pojawiały sie kolejne wiadomości, ze beta jest pozytywna, ja coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, ze ze mną bedzie inaczej i sie nie pomyliłam. Teraz zaczyna byc podobnie. Zostałam ostatnia. Zobaczymy ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak se powiedział ze może komórki . Bo przecież sam nie wie to coś burknoł i nie zdawał sobie sprawy ze my każdy jego ton w głosie analizujemy. .....
Masz oznaczenia z laboratorium. ? To Ci Kate _07 wykład pierdyknie :rolleyes: jak chcesz :)
Oznaczenia komorek nie
Wiem ze do 4 doby rozwijaly sie wspanialea w 5 nieprzeksztalcily sie w blastke tylko zostaly morula. W 3 dobie byly 8 komorkowe tyle pamietam
Ale na zla jakosc komorek wskazuje tez przsciez Amh prawda a ja mam 3.4 to nie jest tak zle
No wlasnie oni sobienie zdaja sprawy chyba ze dla nas kazdeich slowo jest analuzowane :)
 
Oznaczenia komorek nie
Wiem ze do 4 doby rozwijaly sie wspanialea w 5 nieprzeksztalcily sie w blastke tylko zostaly morula. W 3 dobie byly 8 komorkowe tyle pamietam
Ale na zla jakosc komorek wskazuje tez przsciez Amh prawda a ja mam 3.4 to nie jest tak zle
No wlasnie oni sobienie zdaja sprawy chyba ze dla nas kazdeich slowo jest analuzowane :)
Tam powinnaś mieć Ml Mll i inne dyrdymaly :D przestań juz analizować bo jeszcze nie zaczelas a już mi jajka denerwujesz. ...
Ahm świadczy chyba o rezerwie jajnikowej a nie o jakości komórek. ......
Papieroski zucilas. ? Moja powiedziała Pani Ewo tak na styk mizernie. ......
Mówię taaaaaa .
Czego ona się spodziewała .? 20 .?
Chyba jej się zapomniało ze mówiła ze prawy jajnik "umarł "
Ach. ......
Ja juz nie analizuje. ..... jakim tonem do mnie mówi. ....
Bo miała zły dzień i coś tam burczala całkiem z du. .
 
Ostatnia edycja:
Tam powinnaś mieć Ml Mll i inne dyrdymaly :D przestań juz analizować bo jeszcze nie zaczelas a już mi jajka denerwujesz. ...
Ahm świadczy chyba o rezerwie jajnikowej a nie o jakości komórek. ......
Papieroski zucilas. ? Moja powiedziała Pani Ewo tak na styk mizernie. ......
Mówię taaaaaa .
Czego ona się spodziewała .? 20 .?
Chyba jej się zapomniało ze mówiła ze prawy jajnik "umarł "
Ach. ......
Ja juz nie analizuje. ..... jakim tonem do mnie mówi. ....
Bo miała zły dzień i coś tam burczala całkiem z du. .
Hehe no dobra juz nie bede spinam dupe i mysle pozytywnie ze ta stymulacja bedzie ostatnia a lekarzniech sie w dupe pocaluje. Tak bylam ostatnia to moze ktos go wkurzyl przede mna :)
 
reklama
Cześć:-) wasze forum czytam od dawna, ale się nie udzielalam. Dzięki wam jakoś wytrzymałam podczas stymulacji, transeru oraz w okresie oczekiwania na wyniki. I teraz mam do was pytanie beta w 10 dpt wyszła 55, natomiast w 12 dpt wyniosła 183, ale zrobiłam tez wyniki progesteronu i on wyszedł mi strasznie duży bo też 183, co to oznacz?proszę pomóżcie.

Progesteron masz wspanialy. Nic go juz nie badaj bo ci nie spadnie. Nic tylko sie cieszyc. Szybciej ci luteine odstawia. Ja mialam ponad 300 i luzzzz
 
Do góry