reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry .
Melduje się jako pierwsza :) .
I życzę miłego dnia .
Jak tam się mają "moje grubaski " ( te w zaawansowanej ciąży .?
I te chudziny co są na początku .?
Motylek brakuje tu Cię ......
Potrzebuje waszych ciepłych myśli.
Cały czas chodzi za mną piosenka .
W piątek Cię znajdę ....
Znajdę Cię
I w końcu znajdę. .....
Jestem coraz bliżej. .....:):):)
Kate _07 :*
Ewcia, cały czas o Tobie myślę, wiem, że jutro Ci się wszystko powiedzie, to będzie TEN dzień! :) Słuchamy sobie z Dzidzią muzyczki i tupiemy za Ciebie nóżką :-*
Czytam Was codziennie (mąż mi zakazał, ale nie umiem przestać), ale mniej się udzielam, bo te wszystkie negatywne historie mega mnie stresują. Biegam potem co 5 minut do toalety i sprawdzam, czy nie ma krwi.
Kupiłam sobie wczoraj poradnik ciążowy, założyłam kalendarz ciąży i czytam, co się na tym etapie dzieje z Maleństwem. Doskwiera mi ciągle ból pleców, poza tym jest OK.
Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, zresztą za każdą z Was!
Miłego dnia, dziewczyny :)
 
reklama
Kuzwa placisz za wszystko tyle kasy a tu wiecznie na anty i sceptyczne podejscie to mnie najbardziej wkur... :p
Gosiu, mój lekarz polecił max dwa ulepszacze. Powiedział, że za dużo,to też nie dobrze. Drapania nie dało się już zrobić, bo było za późno. Miałam aktywację komórek na podłożu wapniowym i embrioglue. Coś pomogło :)
Encorton biorę nadal, zacznę go powoli odstawiać od jutra. Zostanie mi trochę tabletek, jeśli lekarz Ci tego nie przepisze, mogę Ci je wysłać. Ja brałam od początku gonapeptylu do teraz, czyli w sumie jakieś 1,5 miesiąca.
 
Witajcie :) nadszedł mój dzień :) mąż podpisał zgodę ;) więc zaczelam dzisiaj brać leki. I mam estrofem 2x1 (dziwi mnie tylko bo przy poprzednim crio miałam go chyba 3x1 a teraz lekarz zmniejszył, jak jest u was z tym lekiem?) encorton 1x1 (wczesniej mialam medrol 1x 1/2 tabletki) acard 1x1 wit D 2000 1x1 femibion 2x1 i folik 1x1 myślicie że dobry zestaw czy nie powala?
 
Kaczorku do dzieła :)
Kobietki martwię się zmianami w ustawie :/ najwcześniej w ferie zimowe uda mi się ogarnąć stymulacje :/. A jak będzie za późno:/ M powiedział że nie ma sensu działać jak będzie można tylko jedna komórkę zaplodnic, ja w sumie myślałam że przy trzeciej stymulacji będzie można wszystkie komórki u mnie zaplodnic:(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu, mój lekarz polecił max dwa ulepszacze. Powiedział, że za dużo,to też nie dobrze. Drapania nie dało się już zrobić, bo było za późno. Miałam aktywację komórek na podłożu wapniowym i embrioglue. Coś pomogło :)
Encorton biorę nadal, zacznę go powoli odstawiać od jutra. Zostanie mi trochę tabletek, jeśli lekarz Ci tego nie przepisze, mogę Ci je wysłać. Ja brałam od początku gonapeptylu do teraz, czyli w sumie jakieś 1,5 miesiąca.
Ja tez nie chcem calej gamy ale slyszalam przy kazdym ze to nie potrzebne i jak sie upre to mi cos zrobi albo przepisze leki. Cale szczescie ze o podlozu wapniowym i ewentualnym imsi zamiast icis bede gadac z embriologiem moze on nie bedzie takim sztywniakiem :)
Motylku a jak bylo u ciebie przy 1 stymulacji ze lekarz stwierdzil ze masz kiepskie komorki przestaly sie rozwijac czy poprostu nie daly ciazy ??
 
Witajcie :) nadszedł mój dzień :) mąż podpisał zgodę ;) więc zaczelam dzisiaj brać leki. I mam estrofem 2x1 (dziwi mnie tylko bo przy poprzednim crio miałam go chyba 3x1 a teraz lekarz zmniejszył, jak jest u was z tym lekiem?) encorton 1x1 (wczesniej mialam medrol 1x 1/2 tabletki) acard 1x1 wit D 2000 1x1 femibion 2x1 i folik 1x1 myślicie że dobry zestaw czy nie powala?
Kaczorku do dzieła :)
Kobietki martwię się zmianami w ustawie :/ najwcześniej w ferie zimowe uda mi się ogarnąć stymulacje :/. A jak będzie za późno:/ M powiedział że nie ma sensu działać jak będzie można tylko jedna komórkę zaplodnic, ja w sumie myślałam że przy trzeciej stymulacji będzie można wszystkie komórki u mnie zaplodnic:(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie przejmuj sie. Pojedziesz do Czech i zrobia co bedziesz chciala.
 
reklama
Do góry