reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Do mnie też przyleciała mamusia . To jest życie :)
Mąż właśnie zrobił mi kolacje kanapka z mięsem i majonezem kieleckim UWIELBIAM .
Mówię no co Ty przecież mam dietę ja tego nie mogę.
Na co mówi jajka są już duże zasłużyły na Twój przysmak majonez hihih ha ha ha .
Ale mnie rozbawił
Jedz jedz niech endorfiny sie wydzielaja:-) moj M sie zastanawia co ja robie caly czas na tym phonie:-) a to taka mama obsesyjka BB:-)
 
Dziewczyny a takie pytanie, moze glupie ale zglupialam: jak dostalam okres wieczorem to ten dzien liczy sie jako pierwszy dc czy kolejny to jest pierwszy? Pytam bo mam zaczac gonapeptyl w 21dc i nie wiem czy zaczac jutro czy w piatek.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej zapytaj lekarza, w Novum uważają, że jak okres zacznie się po 15.00 to liczymy od następnego dnia
 
No i jestem po wizycie pytan sporo oczywiscie stwierdzenie lekarza przy prawie kazdym ze przy okreslonej grupie pacjentek dany wspomagacz jest pomocny a przy innej nie. Nosz ***** :crazy:
Lekarz twierdzi ze jak sie upre to moze mi zrobic streching i przepisac encorton i nawet viagre o ktora nie pytalam.
Troszke mnie zdolowal bo stwierdzil ze problem jest w jakosci komorek i wszystkie wspomagacze moga byc zbyteczne. Ale dalej czegos nie rozumiem skoro bylo zaplodnienie i przez 4 dni embriolodzy byli zadowoleni z rozwoju zarodkow to jak mozna wszystko przelozyc na to ze to wina komorek bo zarodki spowolnily rozwoj i z moruli nie przeksztalcily sie w blastke. I na pytanie czy faktycznie jest to wina zlej jakosci komorek czy jednak plemnikow skoro zarodki sie rozwijaly do 4 dnia powiedzial ze nie jest w stanie stwietdzic. Moze ktoras z was cos moze wytlumaczyc :)
 
Poleccie co jesc albo lykac oprocz koenzymu q10 na poorawe komorek wiem ze juz malo czasu i cudow nie zdzialam ale moze chociaz troche pomoge :)
 
Poleccie co jesc albo lykac oprocz koenzymu q10 na poorawe komorek wiem ze juz malo czasu i cudow nie zdzialam ale moze chociaz troche pomoge :)
To chyba 3 miesiące minimum .
Ja Ci powiem w sobotę czy nie jedzenie cukru glutenu i laktozy coś dało.
Dbaj o siebie i męża tak samo nie zastanawiaj się teraz czy komórka czy plemnik ( bo to nie takie oczywiste ) jeszcze wiesz muszą się sobie spodobać :biggrin2:
Relax i pozytywne myślenie to Ci teraz zostało i na pewno pomoże :) a co do wspomagaczy to jeśli wierzysz ze pomagają to bierz wszystko :):) dla Twojego spokoju.
Buziak
 
reklama
Dzień dobry .
Melduje się jako pierwsza :) .
I życzę miłego dnia .
Jak tam się mają "moje grubaski " ( te w zaawansowanej ciąży .?
I te chudziny co są na początku .?
Motylek brakuje tu Cię ......
Potrzebuje waszych ciepłych myśli.
Cały czas chodzi za mną piosenka .
W piątek Cię znajdę ....
Znajdę Cię
I w końcu znajdę. .....
Jestem coraz bliżej. .....:):):)
Kate _07 :*
 
Do góry