reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze zamiast cieszyć się tym że się udało ja znowu miałam załamanie i beczalam po dzisiejszej wizycie i znowu zaczęło mnie kłuć już nie wiem czy to dlatego że coś tam się rozwija czy że stresu, boję się że może to się źle skończyć bo ja mam właśnie problem z ogarnięciem emocji jak już zacznę się nakręcac tak nie mogę przestać, psychicznie mnie wykończa tak bardzo się boję że przez to całe zamieszanie coś może się stać kropkom [emoji22]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Te klucia to dobrze ze są , ale stres wiesz jak może namieszać.
A jak Ci nie chcą dać l4 na ciążę to może wymysł , ze się przewróciła i okropny ból kostki.
Albo zatrucie jakies a pozniej szukac lepszego lekarza.
 
Tez mam te dwa nalogi hihi
Ciśnienie 90/50
bez dobrej kawy to dzień stracony , a tak psiocza na wpływ tej kofeiny.
Inofem to jest to samo co miovarian czyli to samo piję.
Mnie ciąże z jajowodu usuwali laparotomia.
I wtedy nikt nie kazal mi długo czekać tylko działać za 2 , 3 miesiące.
Od razu decyzja o in vitro i udany strzał.
A teraz starania o drugie.
Powiem wam, ze bardzo każdemu zazdroszczę bliźniaków, wiem, ze ciężką ciążą, ale to takie wspaniałe.
To moje marzenie.
Zosia, ale Wy tam macie nie fajnie.
Ja za to, mam jeszcze jeden nałóg - słodycze. Wiem, że powinnam ograniczyć, ale jakoś nie mogę.
A przed @ to już w ogóle masakra, bez słodyczy to jak na głodzie;)
 
OGLOSZENIE PARAFIALNE DLA NOWYCH FORUMOWICZEK:):):)
Gdyby ktoras chciala dolaczyc do Grupy Nasze Historie,a jeszcze nie ogarnia co i gdzie jest :
Na zielonym pasku do gory ,jest kwadrat z napisem "GRUPY" kliknijcie na niego ,otworza sie wam Grupy...poszukajcie niebieskiego kwadracika z literkami NA, na gorze 3 kropki ,jak na to nacisniecie,pokaze sie napis: dodaj do grupy. kliknijcie na to ,bo tylko w ten sposob moge sie dowiedziec ,ze mam kogos dodac.
Gdyby ktoras z Was ,chciala opisac swoja historie,wyslijcie mi wiadomosc na privy.Fajnie by bylo gdyby ta Grupa sie dalej rozwijala...wlozylysmy w nia wszystkie mase pracy i o dziwo okazala sie pomocna i podczytywana:):):)
Niech dalej sie rozrasta.:)
 
Ja nie chcę na ciążę ale na stres bo nie dam rady psychicznie w pracy bo ja wszystkim się przejmuje. Gdybym zaszła naturalnie pewnie nie miałabym leku przed pracą i moglabym a nawet chcialabym pracowac ale tyle przeszłam nie po to by stracić to przez stres, po 3 próbach już miałam dość nie dawałam rady i poprosiłam o pomoc psychologa a teraz oni mi każą zapierdzielac gdzie na samą myśl mi się płakać chce. Zmiana lekarza to na pewno bo później jest spotkanie z szefowa i lekarzem i on wydaje opinie więc nie miałabym szans [emoji22]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze zamiast cieszyć się tym że się udało ja znowu miałam załamanie i beczalam po dzisiejszej wizycie i znowu zaczęło mnie kłuć już nie wiem czy to dlatego że coś tam się rozwija czy że stresu, boję się że może to się źle skończyć bo ja mam właśnie problem z ogarnięciem emocji jak już zacznę się nakręcac tak nie mogę przestać, psychicznie mnie wykończa tak bardzo się boję że przez to całe zamieszanie coś może się stać kropkom
emoji22.png


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosia, nie możesz się tak denerwować. Wiem, że stres ogromny, ale Twoje kropki chcą spokoju. Głowa do góry, nie myśl już o tym dzisiejszym lekarzu, tylko szukaj jakiegoś sensownego. Teraz ma być dobrze Tobie i Twoim kropeczkom.
 
Dziewczynki trzymajcie kciuki. Jutro o 8:30 transfer :) czy zdarzyło się Wam, że mrozaczek źle zareagował na proces rozmrażania i transfer się nie odbył?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia niech go ładnie ułoża i się zadomawia [emoji110][emoji110]

Dzisiaj znajoma z kliniki gdzie robią zabiegi in vitro powiedziała że dzisiejsza pacjentka miała pobrane 31jajeczek i siedziała w klinice 4h nie wyobrażam sobie tego bez narkozy ale tu nie dają więc musiało bardzo boleć [emoji17]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry