reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki trzymajcie kciuki. Jutro o 8:30 transfer :) czy zdarzyło się Wam, że mrozaczek źle zareagował na proces rozmrażania i transfer się nie odbył?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki jutro za Ciebie i Kropeczkę:) Powodzenia i niech się Kropeczka dobrze rozmraża:)
Transfer jednego czy dwóch mrozaków?
 
reklama
Trzymam kciuki jutro za Ciebie i Kropeczkę:) Powodzenia i niech się Kropeczka dobrze rozmraża:)
Transfer jednego czy dwóch mrozaków?

Na razie jedna śnieżynka. Jestem po zeszłorocznej laparotomii i usunięciu mięśniaka 10cm - lekarka zaleca po raz kolejny podanie jednego zarodka. Jeśli i tym razem się nie uda, w styczniu walczyć będę o dwa :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli sa dwa w pakiecie zamrozone ,to musza dwa rozmrozic.Jesli mrozili pojedynczo...to pytanie jest, ile chcesz zarodkow do transferu,to mam nadzieje ustalilas z lekarzem.

Moga tak bez pytania po 2 mrozic? U mnie zawsze mrozili pojedynczo. Ja nie chce 2...z reszta teraz w karcie zaznaczylam, ze chce transfer 1 i nikt nic nie mowil. Kurcze
 
reklama
Do góry