reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powodzenia niech go ładnie ułoża i się zadomawia [emoji110][emoji110]

Dzisiaj znajoma z kliniki gdzie robią zabiegi in vitro powiedziała że dzisiejsza pacjentka miała pobrane 31jajeczek i siedziała w klinice 4h nie wyobrażam sobie tego bez narkozy ale tu nie dają więc musiało bardzo boleć [emoji17]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

:szok::szok::szok: o Boże jak ona to przeżyła,mi pobrali 11 i ciągnęło do dołu że się wyprostować nie mogłam.Szacun bez kitu.
 
reklama
OGLOSZENIE PARAFIALNE DLA NOWYCH FORUMOWICZEK:):):)
Gdyby ktoras chciala dolaczyc do Grupy Nasze Historie,a jeszcze nie ogarnia co i gdzie jest :
Na zielonym pasku do gory ,jest kwadrat z napisem "GRUPY" kliknijcie na niego ,otworza sie wam Grupy...poszukajcie niebieskiego kwadracika z literkami NA, na gorze 3 kropki ,jak na to nacisniecie,pokaze sie napis: dodaj do grupy. kliknijcie na to ,bo tylko w ten sposob moge sie dowiedziec ,ze mam kogos dodac.
Gdyby ktoras z Was ,chciala opisac swoja historie,wyslijcie mi wiadomosc na privy.Fajnie by bylo gdyby ta Grupa sie dalej rozwijala...wlozylysmy w nia wszystkie mase pracy i o dziwo okazala sie pomocna i podczytywana:):):)
Niech dalej sie rozrasta.:)

Ja chętnie opiszę swoją historię ale dopiero po szczęśliwym zakończeniu mojej walki o moje małe serduszko:-*
 
Ja teraz mialam 24. Przed punkcja chodzic juz nie moglam ale obok byla kobietka co jej wyciagneli 20 i ona biegala po sali a brzuch plaski jak deska... niektorym to dobrze ;)

Ja dzień po punkcji miałam mega spuchnięty bunio ale już nic nie bolało. Tylko dzień punkcji nie bolało ale ciągnęło do przeżycia ale dyskomfort w chodzeniu był
 
Ja nie chcę na ciążę ale na stres bo nie dam rady psychicznie w pracy bo ja wszystkim się przejmuje. Gdybym zaszła naturalnie pewnie nie miałabym leku przed pracą i moglabym a nawet chcialabym pracowac ale tyle przeszłam nie po to by stracić to przez stres, po 3 próbach już miałam dość nie dawałam rady i poprosiłam o pomoc psychologa a teraz oni mi każą zapierdzielac gdzie na samą myśl mi się płakać chce. Zmiana lekarza to na pewno bo później jest spotkanie z szefowa i lekarzem i on wydaje opinie więc nie miałabym szans [emoji22]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A skoro bylas u psychologa to moze warto poszukac psychiatry ktory wydtawi ci zwolnienie
 
Powodzenia niech go ładnie ułoża i się zadomawia [emoji110][emoji110]

Dzisiaj znajoma z kliniki gdzie robią zabiegi in vitro powiedziała że dzisiejsza pacjentka miała pobrane 31jajeczek i siedziała w klinice 4h nie wyobrażam sobie tego bez narkozy ale tu nie dają więc musiało bardzo boleć [emoji17]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Uuuu madakra musiala sie nameczyc przy tych waszych procedurach bez narkozy

Zosiu a ta twoja kolezanka z kliniki nie moze umowic cie z jakims gonekologiem ktory po rozmowie z toba z jakiego powodu chcesz zwolnienie wystawil by ci jednak je wczesniej
 
reklama
Do góry