reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u kogo w Warszawie ? bo ja chcę wrócić do Warszawy i myślę nad novum lub invimedem.
Nie wiem gdzie lepsze mają laboratorium.
Zosia, a ja myślałam, ze tylko u nas te 3 dniowe zarodki podają a tak to wszedzie chcą blastycysty. A u nas do blastocysty zarodki nie wytrzymują to chyba słabe.
Hej,jeżeli już to idź do Novum. Ja miałam pierwsze podejście w invimed, nie polecam :(
 
Mnie juz od wczoraj boli brzuch na okres i wiem ze nic z tego nie bedzie ale biorę dalej leki i jutro powtarzam betę.
Orientujecie sie czy teraz musze odczekać jeden cykl zeby podali mi moje mrożaczki? Po pierwszym in vitro musiałam odczekać jeden cykl zeby zacząć drugie podejście na długi protokole, a teraz nie bede przechodzić stymulacji wiec zastanawiam sie jakie sa procedury.

Hej,
Ja czekam jeden cykl i działamy w kolejnym. Ciało i jajniki muszą się zregenerować.
 
Nika, ja wlasnie tez sie nad tym zastanawiam . .. Ale tak na moj rozum to moze lepiej przeczekać cykl...
Zaczął mnie bolec brzuch jak na okres... Kolejny znał ze po ptokach... :[emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Uspokuj się [emoji36] to nic nie znaczy jeszcze jak będziesz w głowie myśleć o miesiączce na okrągło to wywołasz może wilka z lasu więc spokojnie tam [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry